0Корзина
0 orders

Піч-кам'янка для лазні та сауни Теплодар Сахара 24 ЛК

632.81€
Виробник:
Наявність:
На складі
Потужні печі-кам'янки на дровах Сахара 24 ЛК можуть експлуатуватися в великих парних (14-24 куб метрів), створюючи там оптимальні мікрокліматичні умови характерні як для традиційної російської лазні, так і фінської сауни.

Переваги кам'янки для лазні та сауни:

Особливістю моделі Сахара 24 ЛК є виносний паливний канал, за допомогою якого можна зручно завантажувати дрова в топку з сусіднього приміщення. Габаритні розміри корпусу печі Сахара 24 ЛК при цьому складають 795 * 400 * 920 мм. Резервуар, призначений для завантаження банних каменів, має двосекційну конструкцію, що дозволяє максимально ефективно прогрівати камені, забезпечуючи хорошу акумуляцію і віддачу тепла. Кам'янки Сахара 24 ЛК розраховані на 90 кг каменів. Топка, як деталь печі найбільшою мірою піддається термічним впливам, виготовляється з нержавіючого сталевого сплаву з додаванням не менш 13% хрому для більшої міцності і жаростійкості. Зовнішній конвективний кожух, що охоплює поверхню топки, сприяє швидкому поширенню тепла в парильні за рахунок утворення динамічних потоків повітря. Зовнішній кожух моделей печі Сахара 24 ЛК - комбінований. Піч-кам'янка Сахара 24 ЛК комплектується сталевий дверцятами з самоохлаждающіміся властивостями. За бажанням покупця дверцята може бути замінена на скляну.

Технічні характеристики:

  • Матеріал топки: нерж.сталь.
  • Діаметр димоходу: 115 мм.
  • Розміри В / Ш / Д, мм .: 795/400/692
  • Паливо: дрова.
  • Додаткова функція: нагрів води.
  • Ресурс використання: 10 років

Де піч для лазні купити?

Купити банну піч-кам'янка для лазні Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотний дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір! Наші КОНТАКТИ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари