Печі конвекційні (cталь)

Фільтр товарів:
Потужність, кВт:
Опалювальна площа, м²:
Відкривання дверки:

Showing 1–9 of 41 results

Сталеві та чавунні печі-каміни. Печі конвекційні

Печі конвекційні – це повноцінний автономний обігрівач, який також може бути доповненням до системи центрального опалення. Деякі їх моделі навіть призначені для приготування їжі.
Конвекційна піч – це винахід, який використовують вже упродовж багатьох віків, але сьогодні це опалювальне обладнання має новий дизайн і технічні можливості. Переваги цієї печі полягають у тому, що вона служить в якості каміна – вогнища, біля якого може зібратися уся сім’я, але також така піч є чудовим джерелом альтернативного опалення будинку.

Печі конвекційні з сталі

Для своїх клієнтів ми намагаємося підбирати опалювальне устаткування від надійних виробників. Продукцію дня нашого інтернет-магазину підбираємо з урахуванням наступних критеріїв:

  1. Висока ефективність використання горючих матеріалів.
  2. Екологічність (наявність системи очищення продуктів горіння).
  3. Висока безпека використання;
  4. Естетична привабливість і сучасний дизайн.

На сторінках нашого каталогу ви знайдете печі каміни в різних стилістичних рішеннях. Також ви можете ознайомитися з технічними характеристиками устаткування, дізнатися у консультантів ресурсу про особливості його використання і встановлення. Камінні печі в побуті прийнято називати буржуйками. Вони використовуються як для періодичного обігріву приміщення, так і для постійного опалювання. Простота використання і обслуговування, якісне виконання конструкції і вживаних матеріалів – це гарантія довготривалої служби і безпеки.

Принцип роботи конвекційної печі

Така піч працює за принципом конвекції, за рахунок наявності двоканальної системи згорання. Такі печі дуже економно використовують паливо – однієї закладки дров вистачає на 5-8 годин. Для обігріву кількох приміщень будинку необхідно встановити спеціальний теплозйомник. З його допомогою створюється теплова камера, з якої повітря подається в інші кімнати по повітропроводах.

Комплектація конвекційної печі

При виборі якісної чавунної або сталевої печі треба звернути увагу на наявність колосникової решітки і розсікача вогню, виготовленого з чавуну або шамотної цегли. Також треба перевірити щільність прилягання вогнетривких дверецят до корпусу печі. Важливо, щоб сама конструкція печі мала правильну геометричну форму, будь-які нерівності і викривлення недопустимі.

Де можна купити печі конвекційні з сталі?

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати піч з доставкою по Україні протягом 2 – 3 днів. Для цього ви можете звернутися до менеджерів нашого сайту, які з радістю допоможуть. Також можете залишити онлайн-заявку на придбання продукції.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо