0Корзина

Варильні з водяним контуром


Варочная піч з водяним контуром являє собою універсальне опалювальний пристрій, яке працює на твердому паливі. Поєднуючи в собі функції повноцінної вручений поверхні і опалювального обігрівача, такий пристрій є найбільш раціональним і енергоефективним рішенням для установки в приватному будинку або дачі. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити піч з водяним контуром і варильною поверхнею, яка гарантовано якісно опалювати будь-яке приміщення і дозволить з комфортом готувати без включення електричних приладів. У нас представлені тільки сучасні надійні моделі від провідних світових брендів з офіційною гарантією.

Особливості печей з водяним контуром

Застосування водяного контуру перетворює звичайну піч в повнофункціональний опалювальний твердопаливний котел. Крім нагрівання повітря навколо себе, опалювально-варильна піч з водяним контуром нагріває ще і теплоносій, який функціонує за системою, і забезпечує подачу на радіатори опалення. Залежно від розмірів топки і потужності самої печі, такого пристрою досить для нагрівання як одного приміщення, так і всього приватного будинку. Істотне гідність такого опалювального приладу - це наявність варильної поверхні. При однакових затратах палива для варки піч з водяним контуром опалення дозволяє одночасно опалювати будинок і готувати їжу, економлячи користувачеві до 30-40% коштів. Особливою популярністю дане обладнання користується за межами міста, де немає центрального опалення та газопостачання.

Конструкція печі з водяним контуром

Конструкційно піч з водяним контуром і поверхнею являє собою ємність з топкою з якісної сталі або чавуну зі стінками від 4 до 8 мм, здатних витримати гранично високий нагрів протягом довгих років роботи. При цьому така піч відрізняється високим ККД до 93-95%, так як після прогорання палива пристрій деякий час прогріває повітря навколо себе, завдяки накопиченому раніше тепла. Переваги наших виручених печей з водяним контуром Не тільки багатофункціональність є основною причиною покупки такого пристрою. Варильні печі з водяним контуром опалення виділяються низьким споживанням палива, високою тепловіддачею і надійністю. В якості палива може використовуватися будь-який тип твердого палива, включаючи вугілля, брикети, дрова, тому прилад особливо актуальний в умовах недоступності газопостачання або його повної відсутності. Опалювально-варильна піч з водяним контуром, купити яку ви зможете в нашому інтернет-магазині - це сучасне обладнання з цілим рядом технічних переваг:
  • Більш високий ККД у порівнянні з печами з повітряним опаленням.
  • В якості основних матеріалів використовується високоякісна сталь і чавун, здатні витримати гранично високі температури.
  • Широкий вибір моделей в декількох варіантах кольорів і сучасному дизайні, який впишеться в приміщення з будь-яким інтер'єрним стилем.
  • Варильні печі з водяним контуром опалення мають достатньо місця для готування відразу декількох блюд.
  • Опалювальна площа печі в залежності від конфігурації - до 130 м2.
  • 100% герметичність. Дим, іскри, вогонь гарантовано не потраплять всередину приміщення - обладнання абсолютно безпечно і може встановлюватися в житлових кімнатах.
  • Підтримують режим безперервного горіння і здатні витримати найвищі температурні навантаження.
Варильну піч з водяним контуром купити за доступною ціною ви можете, зв'язавшись з нашими операторами. Відповімо на будь-які питання, що цікавлять і дамо повну технічну інформацію про вподобану модель.