Замовити дзвінок
0 orders

Піч для опалення Теплодар грубці, 4 кВт

Для ефективного обігріву дачних будівель, теплиць і гаражних приміщень об'ємом до 50м³ російська компанія «Теплодар» налагодила виробництво компактної багатофункціональної або просто для домашнього господарства опалювально-варильної печі «грубці».
161.11€
Виробник:
Наявність:
На складі
Для ефективного обігріву дачних будівель, теплиць і гаражних приміщень об'ємом до 50м³ російська компанія «Теплодар» налагодила виробництво компактної багатофункціональної або просто для домашнього господарства опалювально-варильної печі «грубці».

З чого виготовлена грубка для опалення?

Конструктивною особливістю опалювально-варильної печі «грубці» є топка циліндричної форми і наявність декоративного конвективного кожуха. Високий ККД «грубці» забезпечується організацією ефективного обороту димових газів в котельній камері за допомогою розсікача. Кожух-конвектор сприяє створенню потужних повітряних потоків, що забезпечують швидкий прогрів приміщення. Крім цього кожух-конвектор виконує захисну функцію від жорсткого інфрачервоного випромінювання. Проста і надійна в експлуатації і обслуговуванні опалювально-варильна піч «грубці» виготовляється з нержавіючої сталі, в складі якої є не менше 13% хрому. Практичність використання забезпечується наявністю чавунної варильної поверхні у верхній частині печі. Знімні гуртки з чавуну дозволяють зручно готувати або розігрівати їжу, раціонально використовуючи тепло печі. Для фіксації дверцята піч оснащена поворотною ручкою з гачком. Поверхні опалювально-варильної печі «грубці» пофарбовані жаростійкої емаллю, яка тільки після першої про топки міцно з'єднується з металом.

Коментар спеціаліста:

Деякі покупці за звичкою називають "грубка" буржуйкою, перш за все через її циліндричної форми. Хочемо зазначити, що, незважаючи на деяку схожість, в "грубка" реалізований ряд конструктивних рішень, які роблять її використання економічно більш вигідним, ніж традиційної буржуйки. У традиційній буржуйки палаючі дрова нагрівають металеву топку (вона ж є і зовнішнім корпусом печі), яка випромінює тепло, але таке тепло називається жорстким - воно некомфортно для людини; після закінчення горіння дров буржуйка швидко остигає. На відміну від буржуйки, топка «грубці» поміщена в металевий кожух, при горінні дров нагрівається повітря між топкою і зовнішнім кожухом, в результаті утворюється конвективний потік повітря, спрямований вгору. Грубка забезпечує більш високий ККД і комфортний обігрів приміщення.

Де купити грубку для опалення?

Купити грубку опалювальну Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотний дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір! Наші КОНТАКТИ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари