Піч-кам’янка для бані і сауни Теплодар Сахара 24 ЛК

5/5
14,862.30 ₴

463.00

Потужні печі-кам’янки на дровах Сахара 24 ЛК можуть експлуатуватися у великих парових (14-24 куб метрів), створюючи там оптимальні мікрокліматичні умови характерні як для традиційної російської лазні, так і фінської сауни.
Особливістю моделі Сахара 24 ЛК є винесений паливний канал, за допомогою якого можна зручно завантажувати дрова в топку з сусіднього приміщення. Габаритні розміри корпусу печі Сахара 24 ЛК при цьому складають 795 * 400 * 920 мм.
Резервуар, призначений для завантаження банних каменів, має двосекційну конструкцію, що дозволяє максимально ефективно прогрівати камені, забезпечуючи хорошу акумуляцію і віддачу тепла. Кам’янки Сахара 24 ЛК розраховані на 90 кг каменів.
Топка, як деталь печі найбільшою мірою піддається термічному впливу, виготовляється з нержавіючого сталевого сплаву з доданням не менше 13% хрому для більшої міцності і жаростійкості.
Зовнішній конвективний кожух, що охоплює поверхню топки, сприяє швидкому поширенню тепла в парильні за рахунок утворення динамічних потоків повітря. Зовнішній кожух моделей печі Сахара 24 ЛК – комбінований.
Піч-кам’янка Сахара 24 ЛК комплектується сталевими дверцятами з самоохолоджуючими властивостями. За бажанням покупця дверка може бути замінена на скляну.

Технічні характеристики:

  • Матеріал топки: нерж.сталь
  • Діаметр димаря: 115 мм
  • Розміри В/Ш/Д: 795/400/692мм
  • Паливо: дрова
  • Додаткова функція: нагрів води
  • Ресурс використання: 10 років

Де піч для лазні купити?

Купити піч-кам’янка Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Наші КОНТАКТИ

Вага 62.0000 kg
Бренд

Матеріал

Спосіб відкривання дверки

Об'єм парної, м3

, , ,

Гарантія

Притік зовнішнього повітря

Діаметр димоходу, [мм]

Вид палива

Тип

дров'яна

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Піч-кам’янка для бані і сауни Теплодар Сахара 24 ЛК”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо