Для ефективного обігріву дачних будівель, теплиць і гаражних приміщень об’ємом до 50 м3 компанія «Теплодар» налагодила виробництво компактної багатофункціональної або просто для домашнього господарства опалювально-варильної печі «Печурка».

Матеріал печі для опалення на дровах:

Конструктивною особливістю опалювально-варильної печі «Печурка» є топка циліндричної форми та наявність декоративного конвективного кожуха. Високий ККД «Печурці» забезпечується організацією ефективного обороту димових газів в котельній камері за допомогою розсікача. Кожух-конвектор сприяє створенню потужних повітряних потоків, що забезпечують швидкий прогрів приміщення. Крім цього кожух-конвектор виконує захисну функцію від жорсткого інфрачервоного випромінювання.

Проста і надійна в експлуатації і обслуговуванні опалювально-варильна піч Печурка виготовляється з нержавіючої сталі, у складі якої є не менше 13% хрому.

Практичність використання забезпечується наявністю чавунної варильної поверхні у верхній частині печі. Зйомні кружки з чавуну дозволяють зручно готувати або розігрівати їжу, раціонально використовуючи тепло печі.

Для фіксації дверцят піч оснащена поворотною ручкою з гачком. Поверхні опалювально-варильної печі «Печурка» забарвлені жаростійкою емаллю, яка тільки після першої протопки міцно з’єднується з металом.

Коментар фахівця:

Деякі покупці за звичкою називають “Печурку” буржуйкою, насамперед через її циліндричну форми. Хочемо відзначити, що, незважаючи на деяку схожість, в “Печурціі” реалізовано ряд конструктивних рішень, які роблять її використання економічно більш вигідним, ніж традиційної буржуйки. У традиційній буржуйці палаючі дрова нагрівають металеву топку (вона ж є і зовнішнім корпусом печі), яка випромінює тепло, але таке тепло називається жорстким – воно некомфортно для людини; після закінчення горіння дров буржуйка швидко остигає. На відміну від буржуйки, топка «Печурка» поміщена в металевий кожух, при горінні дров нагрівається повітря між топкою і зовнішнім кожухом, в результаті утворюється конвективний потік повітря, спрямований вгору. Печурка забезпечує більш високий ККД і комфортний обігрів приміщення.

Де купити піч камін?

Купити піч камін Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Наші КОНТАКТИ

Вага 29.0000 kg
Бренд

Матеріал

Назва товару

Площа опалювального приміщення, [м2]

Гарантія

Притік зовнішнього повітря

Діаметр димоходу, [мм]

Вид палива

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Пічка для опалення Теплодар Печурка, 4кВт”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо