0Корзина
0 orders

Поліно для чищення димоходів

4.40€
Наявність:
На складі

Поліно для чищення димоходів KOMINIARZ

Це засіб для хімічної очистки від сажі димоходів, камінів, печей, котлів. Поліно для чищення димоходів служить для видалення опадів сажі зі стінок димоходів, тим самим відновлює тягу і покращує роботу опалювального обладнання. Підходить для димовідводів будь-яких типів, застосовується в котлах, камінах, плитах і печах.

Поліно KOMINIARZ в роботі:

Складається з хімічних кристалів, в результаті згорання яких виділяється газ з активними елементами. Поліно-сажотрус діє як каталізатор. Воно робить сажу більш пухкої, після чого сажа на димоході вигорає і обсипається. Підійде для цегельних і металевих димовідводів.

Спосіб застосування:

Відкрити коробку і дістати поліно сажотрус. Вирівняти з двох сторін упаковку, після чого покласти його в ще недогоревшей топку і підпалити паперову обгортку одночасно з двох сторін. Чи не розпаковувати засіб з білої упаковки! KOMINIARZ є самостійним пальним засобом. Використовувати тільки одну упаковку KOMINIARZ.

рекомендації:

Постійне використання KOMINIARZA зменшує кількість нагару, збільшує теплову потужність, що одночасно зменшує ризик загоряння сажі в димоході. Краще використовувати KOMINIARZ за тиждень до механічного чищення димоходу. Перед застосуванням KOMINIARZA необхідно прогріти димохід.

Періодичність використання:

  • Варто застосовувати на початку і в кінці опалювального сезону.
  • При щоденній експлуатації каміна - кожні 2 місяці.
  • При нечастому користуванні каміна - кожні 3 місяці.
  • У разі використання смолянистих дров процедуру чищення рекомендується повторювати один раз на місяць.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари