Полиці для каміна

Полиці для каміна – це невід’ємний елемент камінного порталу у стилі кантрі та прованс. Зазвичай такі полиці відіграють не тільки естетичну, а й практичну функцію. Наприклад, на Новий рік на полиці знаходяться святкові атрибути. Також на ній знаходяться фоторамки чи сувеніри.

Що таке “Камінна полиця”?

Це свого роду балка для каміна, яка виготовлена з дерева чи мармуру. Балки для камінів доповнюють камін. Тому виготовлені вони в одному стилі з камінним порталом та дизайном інтер’єру загалом.

Розглянемо детальніше з чого виготовляють балки для каміна.

Камінні балки з мармуру

Компанія “Браво” виготовляє камінні балки з такого ж мармуру як і самі портали. Вони можуть бути двоколірні та однотонні. Можуть бути такого ж кольору як і сам камінний портал, або ж бути як контрасний елемент каміна.

Полиці для каміна з дерева

Дерев’яні балки для каміна виготовляють з твердих порід деревини, наприклад дуба. Недоліком дерев’яних балок є те, що вони висихають і утворюються тріщини. Відповідно втрачається естетичний вигляд. Тому більш економний та вигідний варіант виготовлення балки з клеєного дерев’яного брусу.

Дизайнери компанії “Браво” розробили моделі камінних порталів з камінними полицями. Дерев’яні балки використовуються в основному в камінних порталах французького типу

Залиште свій № телефону і ми допоможемо Вам підібрати камін: