Професійні електричні печі для сауни Helo Skle, Skla

5/5

Моделі електричних печей для сауни Helo Skle (Скле) і Helo Skla (Скла) підлогової установки призначені для професійного використання.

22,988.10 ₴

703.00

Піч для сауни комерційного використання Helo Skle (склеїв) і Helo Skla (Скла) підлогової установки призначені для професійного використання. Ці електрокам’янки управляються пультами Helo спільно з контакторної коробкою WE.

Електричні печі для сауни Helo Skle і Helo Skla здатні вмістити від 60 до 120 кг каменів (залежно від моделі), що дозволяє тривалий час підтримувати необхідну температуру, і отримувати достатню кількість м’якої і насиченої пари. Корпус електрокам’янки виконаний з дзеркальної нержавіючої сталі, яка дуже легка в обслуговуванні і її зовнішній вигляд здатний задовольнити найвишуканіші запити.

Завдяки використанню у виробництві якісних матеріалів електричні печей для сауни Helo Skle і Helo Skla можуть працювати тривалий період часу без відключення.

Електрокам’янки Helo Skle виробляються потужністю 10.5, 12, 15 кВт і здатні прогрівати сауни від 9 до 24м³.

Електричні печі для сауни Helo Skla випускаються в трьох варіантах потужності 18, 21, 24 кВт і встановлюються в сауни від 16 до 46м³.

Де купити піч для сауни комерційного використання?

Купити професійну Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Наші КОНТАКТИ

Вага 0.0000 kg
Бренд

Об'єм парної, м3

Потужність [кВт]

, ,

Тип

електрична

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Професійні електричні печі для сауни Helo Skle, Skla”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо