Професійна піч Сахара 24 ЛНЗП профі володіє збільшеним експлуатаційним ресурсом і спеціально розрахована на використання в професійних цілях. Оптимальним розміром приміщення парної для установки кам’янки Сахара 24 ЛНЗП профі є від 14 до 24 куб. м об’єму.

Піч-кам’янка Сахара 24 ЛНЗП профі дозволяє створювати комфортні мікрокліматичні умови в парній за рахунок вбудованого парогенератора і резервуара для великого обсягу каменів (до 90 кг). Купольне дно двосекційної кам’янки дозволяє якісно і швидко нагрівати весь обсяг банних каменів завантажених у піч.
Враховуючи внесений паливний канал, що дозволяє завантажувати дрова з сусіднього приміщення, розміри печі Сахара 24 ЛНЗП профі складають 79,5х40х92 см. Топка закривається дверцятами зі сталі, але за бажанням покупця може замінюватися скляні.
Багатосекційний швидкісний парогенератор з нержавіючої сталі вже через 15-20 хвилин наповнить приміщення парою, забезпечуючи любителів класичної російської лазні комфортними умовами для відпочинку.
Основний упор розробників зроблений на міцність і жаростійкість топки при інтенсивному професійному використанні. Посилена жаростійкість печі Сахара 24 ЛНЗП профі досягнута за рахунок додавання до складу нержавіючої сталі для виготовлення топки не менше 17% хрому. Товщина сталевих листів для виготовлення топки становить 4 мм.
У конструкції кам’янки передбачено реалізацію конвективного принципу нагріву повітря, що дозволяє забезпечувати хороші показники динаміки нагрівання. У моделі печі для комерційного використання Сахара 24 ЛНЗП профі зовнішній кожух-конвектор виготовляється з дзеркально відполірованої нержавіючої сталі.

Професійна піч для бані Теплодар Сахара 24

  • Матеріал топки: нерж.сталь.
  • Діаметр димаря: 115 мм
  • Розміри В/Ш/Д, мм: 795/400/692
  • Паливо: дрова.
  • Додаткова функція: нагрів води.
  • Ресурс використання: 30 років побутове використання, 4 роки комерційне.

Де купити професійну піч для бані?

Купити піч для бані Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!
Наші контакти

Вага 93.0000 kg
Бренд

Матеріал

Об'єм парної, м3

, , ,

Гарантія

Притік зовнішнього повітря

Діаметр димоходу, [мм]

Вид палива

Тип

дров'яна

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Професійна піч для бані і сауни Сахара 24”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо