Співпраця з дилерами

Каміни оптом від "Енергозберігаючі системи"

Каміни оптом та в роздріб
Якісна продукція і вигідні умови співпраці – запорука створення успішного бізнесу. Збільшуйте свій прибуток та заробляйте разом з “Енергозберігаючі системи”!
Наша компанія займається продажем камінів оптом і в роздріб. Ми пропонуємо клієнтам тільки кращу продукцію від відомих європейських виробників. Наша компанія має величезний досвід продажів великих партій камінних топок і готова запропонувати вигідні умови для оптових клієнтів. Фірма “Енергозберігаючі системи” є офіційним ексклюзивним дилером в Україні камінних топок Tarnava і Ekominek (Lechma) польського виробництва, а також обладнання для встановлення від компанії Darco.
Ми успішно працюємо на ринку c 2007 року і за цей час ми отримали величезний досвід у створенні умов для взаємовигідного співробітництва з партнерами.

8 причин купити каміни оптом в нашій компанії:

Знижки для постійних клієнтів

Найвигідніша на ринку вартість продукції і гнучка система знижок для постійних клієнтів.

продуктивність камінної топки

Офіційний представник

Ми - єдиний офіційний представник виробника камінів і топок Tarnavva Monolity і Lechma (Ekominek) на території України. Тому купуючи у нас, ви отримуєте оригінальну продукцію за цінами нижче, ніж у посередників.

Турбота про кожного клієнта

Ми пропонуємо вам тільки кращі сертифіковані каміни. На кожен товар поширюється гарантія 5-10 років. Ваші покупці точно залишаться задоволені.

Каміни оптом

Встановлення і сервіс

Сервіс в комплекті. Наші досвідчені майстри встановлять камін, змонтують систему опалення та налаштують правильну роботу системи. Таким чином ваш клієнт отримає не тільки товар, а й повноцінний сервіс.

Інструкція експлуатації

Оформлення всієї необхідної технічної документації для установки і обслуговування.

У наявності на складі

Швидка доставка. Завдяки підтримці постійного складу ми маємо можливість оперативно відправляти товар в будь-який регіон країни.

Каміни оптом

Інформаційна підтримка

Надання рекламно-інформаційних матеріалів. Завдяки їм ви зможете значно спростити процес продажу і привести значно більше клієнтів.

Навчання та технічна підтримка

Постійна підтримка. Ми проводимо регулярні навчальні семінари для наших партнерів і готові надати будь-яку консультативну допомогу, що стосується систем опалення на дровах.

Переглянути всі моделі камінних топок можна у розділі “Каміни”

Хто з нами співпрацює?

Великі будівельні компанії, салони камінів, інтернет-магазини та дрібні точки продажу. Вони можуть купити каміни оптом за вигідними цінами і налагодити взаємовигідну систему реалізації якісної та популярної продукції.

Архітектори, студії та дизайнери, будівельні компанії та забудовники, майстри камінної справи і керівники будівельних бригад. Тобто всі, хто бажає запропонувати своїм клієнтам кращі і вигідні рішення на ринку.

Хочете дізнатися умови співпраці?

Залиште нам свої контакти і ми Вам зателефонуємо