Каміни гуртом від компанії "Енергозберігаючі системи"

Якісна продукція і вигідні умови співпраці – запорука створення успішного бізнесу.
Збільшіть свій прибуток або почніть заробляти разом з “Енергозберігаючі системи”!

Наша компанія займається продажем камінів гуртом. Ми пропонуємо клієнтам тільки кращу продукцію від відомих європейських виробників. Наша компанія має величезний досвід продажів великих партій камінних топок і готова запропонувати найвигідніші умови для гуртових клієнтів.

Фірма “Енергозберігаючі системи” є офіційним дилером в Україні камінних топок Tarnava і Lechma польського виробництва, а також аксесуарів для них компанії Darco. Ми успішно працюємо на ринку вже більше 9 років і за цей час накопичили величезний досвід в створенні умов для взаємовигідної співпраці з партнерами.

8 причин купити каміни гуртом в нашій компанії:

Знижки для постійних клієнтів

Найвигідніша на ринку вартість продукції і гнучка система знижок для постійних клієнтів.

Офіційний представник

Ми - єдиний офіційний представник виробника камінів і топок Tarnavva Monolity і Lechma (Ekominek) на території України. Тому купуючи у нас, ви отримуєте оригінальну продукцію за цінами нижче, ніж у посередників.

Турбота про кожного клієнта

Турбота про клієнтів. Ми пропонуємо вам тільки кращі сертифіковані каміни гуртом. На кожен товар поширюється гарантія 5-10 років. Ваші покупці точно залишаться задоволені.

Встановлення і сервіс

Сервіс в комплекті. Наші досвідчені майстри проведуть установку і налаштування камінів, що реалізовуються партнерами. Таким чином ваш клієнт отримає не лише товар, але і повноцінний сервіс.

Інструкція експлуатації

Оформлення усієї необхідної технічної документації для установки і обслуговування.

Наявність на складі

Швидка доставка. Завдяки підтримці постійного складу ми маємо можливість оперативно відправляти товар у будь-який регіон країни.

Інформаційна підтримка

Надання рекламно-інформаційних матеріалів. Завдяки ним ви зможете значно спростити процес продажу і привести значно більше клієнтів.

Навчання та технічна підтримка

Постійна підтримка. Ми проводимо регулярні повчальні семінари для наших партнерів і готові надати будь-яку консультативну допомогу, що стосується систем опалення на дровах.

Кому цікаво співпрацювати з компанією "Енергозберігаючі системи"?

Великим мережевим компаніям, салонам камінів, інтернет-магазинам і дрібними точкам продажу. Вони можуть купувати каміни гуртом за вигідними цінами і налагодити взаємовигідну систему реалізації якісної і популярної у покупців продукції.

Архітекторам, студіям і індивідуальним дизайнерам, будівельним компаніям і забудовникам заміських ділянок, майстрам камінної справи і керівникам будівельних бригад - всім, хто бажає запропонувати своїм клієнтам найкращі і найвигідніші рішення на ринку.

Залишилися питання, або готові почати співпрацю? 

Просто заповніть просту форму, або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом,
і вже сьогодні Ви зможете стати нашим партнером!