5 кроків, щоб камін обігрівав будинок, а не був лише елементом дизайну

У більшості нових приватних будинків встановлюють каміни – джерело дешевої енергії. Але що ж робити, якщо у будинку ви мешкаєте вже багато років і ваш камін, в порівнянні з сучасними пристроями, не опалює будинок, а просто “викидає гроші на вітер”. Не подумайте відмовлятися від свого домашнього вогнища – адже палаючі в каміні дрова можуть дати дуже багато тепла. Давайте спробуємо трохи реконструювати ваш камін і знизити витрати на опалення усього будинку.

Компанія “Енергозберігаючі системи” успішно займається повним спектром робіт, пов’язаних з монтажем і обслуговуванням камінів з 2007 року. Основна спеціалізація нашої діяльності – продаж і установка камінів для обігріву. Також ми займаємося відновленням і реконструкцією застарілих опалювальних приладів (газовий або неефективний старий дров’яний камін) і перетворюємо їх на сучасні системи для обігріву будинку.

Головний показник якості нашої роботи – безліч задоволених роботою клієнтів. Щодня, позитивний зворотний зв’язок від покупців надихає нас і допомагає ставати ще кращими. Наша ж робота робить зими для клієнтів набагато теплішими і затишнішими з ефективною опалювальною системою.

5 простих кроків до установки сучасноого каміна:

Прокидаєтеся в холодному помешканні і розумієте, що застарілий дров’яний камін вже не дає досить тепла для обігріву будинку, та і користуватися ним не дуже зручно.

Зв’язуєтеся з менеджером компанії “Енергозберігаючі системи” і отримуєте детальну консультацію з приводу можливості установки у вашому будинку водяної або повітряної системи опалення від каміна. Домовляєтеся про виїзд фахівця до вас на ділянку для вимірів або відправляєте поповерзовий план приміщення. Погоджуєте кошторис робіт (сюди також входитиме вартість усього необхідного устаткування) і терміни їх виконання.

У виставковому залі або прямо на сайті-онлайн вибираєте топку, що підходить під ваш тип інтер’єру і ціновий діапазон.

Після остаточного узгодження всіх нюансів – можемо приступати до роботи. Наші фахівці встановлять камінну топку в найкоротші терміни, з урахуванням усіх технічних норм і правил безпеки. Після себе вони приберуть усе будівельне сміття і залишать ваш будинок в повній чистоті. Розрахунок за виконання роботи ви робите по факту, тільки після того, як самостійно переконаєтеся в їх якості. Також ви отримаєте повну консультацію, що стосується правильної експлуатації камінної топки.

Усі роботи закінчені, і ви можете користуватися новою ефективною опалювальною системою від каміна, і не лише не боятися навіть найхолоднішої зими, але і істотно економити на енергоносіях.[:ru]

В большинстве новых частных домов устанавливают камин – источник дешевой энергии. Но что же делать, если в доме вы проживаете уже много лет и Ваш камин, по сравнению с современными устройствами, не отапливает дом, а просто «выбрасывает деньги на ветер». Не подумайте отказываться от своего домашнего очага- ведь пылающие в камине дрова могут дать очень много тепла. Давайте попробуем немного реконструировать Ваш камин и снизить расходы на отопление всего дома.

Компания «Энергосберегающие системы» успешно занимается полным спектром работ, связанных с монтажом и обслуживанием каминов с 2007 года. Основная специализация нашей деятельности– продажа и установка каминов для обогрева. Так же мы занимаемся восстановлением и реконструкцией устаревших отопительных приборов (газовый или неэффективный старый дровяной камин) и превращаем их в современные системы для обогрева дома.

Главный показатель качества нашей работы – множество довольных работой клиентов. Ежедневно, позитивная обратная связь от покупателей вдохновляет нас и помогает становится ещё лучше. Наше же работа делает зимы для клиентов гораздо теплее и уютней с эффективной отопительной системой.

5 простых шагов к установке современного камина:

Просыпаетесь в холодном доме и понимаете, что устаревший дровяной камин уже не даёт достаточно тепла для обогрева дома, да и пользоваться им не очень удобно.

 Связываетесь с менеджером компании «Энергосберегающие системы» и получаете подробную консультацию по поводу возможности установки в вашем доме водяной или воздушной системы отопления от камина. Договариваетесь о выезде специалиста к вам на участок для замеров или выслать поэтажный план помещения. Согласовываете смету работ (сюда будет также входить стоимость всего необходимого оборудования) и сроки их выполнения.

 В выставочном зале или прямо на сайте-онлайн выбираете подходящую под ваш тип интерьера и ценовой диапазон каминную топку.

После окончательного согласования вех нюансов – можем приступать к работе. Наши специалисты установят каминную топку в кратчайшие сроки, с учётом всех технических норм и правил безопасности. После себя они уберут весь строительный мусор и оставят ваш дом в полной чистоте. Расчёт за выполнение работы вы производите по факту, только после того, как самостоятельно убедитесь в их качестве. Также вы получите полную консультацию, касающуюся правильной эксплуатации каминной топки.

Всё работы закончены, и вы можете пользоваться новой эффективной отопительной системой от камина, и не только не боятся даже самой холодной зимы, но и существенно экономить на энергоносителях.

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.