Проект будинку з каміном

Проте, частіше будинок починається з штор... Чи не так?! Жарти жартами, але якщо Ви хочете мінімізувати витрати на встановлення каміна, то подбайте про його розташування ще при проектуванні!В існуючий будинок також можна встановити камін, але можуть виникнути нюанси.

У Вас проект будинку з каміном? Зараз ми розглянемо варіанти, як краще спроектувати будинок, щоб отримати ефективний і функціональний камін.

Камін для повітряного опалення

Найпростіший (можливо і найдешевший) варіант – це камін по центру будинку, а навколо нього – кімнати.
В такому будинку можна поставити камін для повітряного опалення і просто вивести решітки в суміжні кімнати.

Таким чином можна обігріти практично весь будинок з мінімальними затратами! Якщо камін для повітряного опалення розмістити десь по периметру будинку, то також можна багато обігріти інші каміни, але для цього вже потрібно ставити вентилятор і робити примусову систему.

Камін з водяним контуром

Чим ближче буде камін з водяним контуром до газового котла, гребінки чи буферної ємності, тим менше розхідних матеріалів буде використано для підключення такого каміна в систему опалення.

Не слід забувати, що камін з водяним контуром підключається в основну магістраль системи опалення і ні в якому разі не в найближчий радіатор.

Однозначно, що кожен випадок розглядається індивідуально і можна розробити проект будинку з каміном, який обігріє весь будинок і при цьому буде розміщений в протилежній стороні від основної магістралі (якщо йде мова про камін з водяним контуром).

Каміном з водяним контуром, як і каміном для повітряного опалення можна обігріти і другий поверх будинку.

У випадку каміна з водяним контуром, в системі будуть працювати циркуляційні насоси.
Система повітряного опалення може бути гравітаційною, якщо обігрівати тільки суміжні кімнати і кімнати над каміном. Якщо ж потрібно обігріти дальні приміщення, куди будуть прокладатися горизонтальні канали довжиною більше 4м, то система має бути примусовою, тобто з вентилятором.
Найважливіше – це переріз димового каналу для каміна, відповідний розмір якого найлегше зробити на етапі проектування чи будівництва! Все інше можна обдумати і пізніше…

Будуйте в задоволення!

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.