Де встановити камін

[:ua]

У сучасному світі мода на каміни поступово повертається і отримує небувалі масштаби. Такі вироби починають встановлюватися як в новобудовах, так і в старих будинках. Але не варто думати, що монтаж каміна — це тільки дизайнерське рішення. Установка такого агрегату стане практичним доповненням до системи обігріву будинку. Особливо це стосується камінів закритого типу із спеціальним вкладишем або касетою. Вони стануть не лише відмінною прикрасою будинку, але і прекрасним джерелом тепла.

Де краще всього встановлювати камін закритого типу?

1. У новобудовах

У таких будівлях місце під камін краще всього розраховувати ще на етапі планування. За правилами безпеки камін можна встановлювати тільки в приміщеннях з димохідним каналом для відведення усіх продуктів горіння. Димовивідний канал має бути розташований як можна ближче до каміна і не мати зайвих вигинів. Діаметр димохідної конструкції повинен повністю співпадати з розрізом вихідного патрубка топки. Якщо ви плануєте установку декількох опалювальних приладів у будівлі – під кожного з них необхідно зробити окремий димар. Також важливо враховувати загальну вагу каміна (тільки найменша топка важить більше 100 кілограм) і зміцнити фундамент або перекриття, а також виконати зону навколо каміна з негорючих матеріалів.

2. У старих будинках

Технічні вимоги до приміщення залишаються ті ж (наявність димаря, потужне перекриття з негорючих матеріалів і так далі) тільки у вже побудованих приміщеннях їх може бути важчий виконати. Приміром, можливо знадобиться прибудова до будинку для організації димохідного каналу, підведення повітря для горіння і так далі

 

 

 

3. У будинках з існуючим каміном відкритого типу.

У таких приміщеннях змонтувати закритий камін істотно просто. Знадобиться лише частковий демонтаж існуючої конструкції і установка всередину спеціальної касети, яка стане новим корпусом.

Який закритий камін вибрати?

Всього існує два різновиди такого агрегату з камінною касетою або камінною топкою. Основна особливість перших – відсутність традиційного димовідвідного ковпака. Завдяки цьому їх легко можна вмонтувати у вже наявний відкритий камін з мінімальними руйнуваннями. Перевагою ж агрегатів на камінну топку зважає наявність вгорі дымосборника – свині. Завдяки цій деталі істотно збільшується теплообмін конструкції.

 [:]

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.