Декоративний камін, чи камін з обігрівом?

When it comes down to launching your e-store online, there are some most common mistakes that...

Ви вагаєтеся чи варто встановлювати опалювальний камін чи декоративний? Якому все ж таки віддати перевагу?
Чи є можливість з технічної точки зору встановити функціональний камін?
Про відмінності і переваги декоративних камінів і камінів на дровах читайте в нашій статті

Де можна встановити камін?

Камін – це сьогодні дуже популярний елемент інтер’єру в сучасному будинку чи квартирі. Переважає думка, що камін – це розкіш, яка доступна лише власникам заміського будинку. Проте, це далеко не так!
Бо, як в заміському будинку, так і в квартирі можна встановити дров’яний камін, якщо є власний димовий канал відповідного розміру, не задіяний під будь-які інші опалювальні прилади. Проте, така можливість у міській квартирі трапляється досить не часто. Тому, за умов відсутності димового каналу можна розглянути варіант декоративного каміна.

Що таке декоративний камін?

Декоративний камін — це елемент інтер’єру, який створить домашній затишок, але він не виконує функцію обігріву. Декоративні каміни бувають: електричні, на біопаливі та каміни на дровах.
Розглянемо детальніше ці три види камінів.

Електрокаміни

Електрокаміни – це чи не найпопулярніші серед декоративних. Вони бувають звичайні та з 3D ефектом. Каміни 3D здатні створити ілюзію справжнього полум’я. Імітація вогню у них створюється за рахунок випаровування води.

Біокаміни

Біокаміни працюють на біопаливі. В спеціальний контейнер заливається рідина – біопаливо, яке не має містити шкідливих для здоров’я речовин.

Каміни на дровах

Каміни на дровах теж бувають декоративними, проте вони потребують підключення до димового каналу. Існує думка, що якщо камін на дровах, то ним можна обігрівати в любому випадку. Це не зовсім так, оскільки вони бувають як декоративні, так і з опалювальною функцією.

Декоративні каміни на дровах можна експлуатувати з певним інтервалом, бо вони не витримають постійні температурні навантаження. У дров’яному каміні декоративного призначення досить низький коефіцієнт корисної дії. Якщо це ще й відкритий камін, то й обігрівати він буде в радіусі 1 метра. Зазвичай для декоративного каміна на дровах використовують топки дешевого цінового діапазону.

Що таке функціональний камін з обігрівом?

Наявність димового каналу дає вам можливість встановити камін з обігрівом. Він буде виконувати одночасно декоративну і опалювальну функцію. На відміну від дров’яного каміна декоративного призначення, функціональний камін більшу частину тепла віддає для обігріву будинку.

Які ознаки функціонального дров’яного каміна?

Камін з функцією обігріву має працювати в безперервному режимі. Це повинно бути зазначено виробником в паспорті каміна. Безпосередньо в топку має бути подача зовнішнього повітря для горіння. Якщо це чавунна топка товщина стінки повинна бути не менше 0,8-1см. Якщо це сталева камінна топка, то вона має бути виготовлена з сертифікованої сталі, яка призначена для котельного обладнання, товщиною не менше 4мм і може витримувати постійні температурні навантаження.

Які конструктивні особливості функціонального дров’яного каміна?

Камін дров’яний з функцією обігріву — це конструкція, яка складається з чавунної або стальної топки, комина і облицювання. Наявність у цій споруді високоякісної функціональної топки і установка на її базі системи опалення, перетворить сам камін на високоефективний опалювальний прилад. Те, що сучасний камін варто використовувати функціонально, вже доведено, як у високорозвинених європейських країнах, так і в Україні.

Якими бувають функціональні каміни?

Функціональний камін може бути для повітряного обігріву або з можливістю підключення до водяної системи опалення. З метою повітряного опалення, від каміна робиться подача теплого повітря в інші приміщення. Таким чином можна створити систему повітряного обігріву по всьому будинку.
Для підключення до водяної системи опалення використовується камінна топка з водяним контуром, котра працює за принципом твердопаливного котла.[:ru]When you need your company to have a new website or if you venture on updating your old webpage with a new look and functionality, the choices are versatile. Assuming that you will go the easy way and choose a theme for your WordPress website, the overall number of characteristics that you will need to keep in mind narrows down significantly. But how do you stay focused on what kind of a template you need and what do you want to get from that template? We recommend focusing on 4 most essential characteristics, each vital for your company’s to have an efficient and long-standing online presence!

Each business niche may require a unique functionality of its own. With that notion in mind, our team of professional WordPress coders has been working day and night to roll out a definitive collection of built-in WordPress plugins, that come with each of our WordPress themes… Due to the fact that this is a WordPress theme, the process of installing it and using it is truly as easy as it gets! Read our documentation to understand how fast you can go from purchasing a JetImpex WordPress theme to actually using it as a live skin for your company’s webpage. Also, the WordPress CMS (Content Management System) allows you to easily change the content (text; multimedia; blocks; pages) of any part of your new theme!

It’s perfect to display the members of your staff, team or working force. Within Bryte theme you. Adam Smith

In the modern days of a very tight online business competition, ranking high in such search engines as Google, Bing or Yahoo is critical. With the help of our heavy customizations, each of our Business WordPress Themes is enhanced with an optimized features. Believe us, Google will just love crawling your new website! All in all, feel free to browse our Business WordPress Themes category and you will definitely find a new look for your company’s website![:]

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.