Каміни для опалення

[:ua]Споконвіку люди прагнули, щоб у будинку горів живий вогонь. Домашнє вогнище завжди трактувалося, як важливий декоративний елемент житла. Те ж саме відбувається і сьогодні.
Хоча і зникають традиційні зразки з відкритим вогнем, але з’являються нові технічні рішення і матеріали, а роль каміна тільки зростає.
Камін дійсно може обігрівати будинок, а не бути лише елементом дизайну.
Крім того опалити одним каміном можна як декілька кімнат, так і весь будинок. Для сучасних камінів це цілком реальне завдання. Є певний вид камінних топок, які призначені для обігріву і від них можна зробити систему РГП (розгалуження гарячого повітря), або ж встановити камінну топку з водяною сорочкою.

Чи можна каміном забезпечити обігрів усього будинку?

Сучасні каміни значно відрізняються від своїх попередників, а по функціональності в рази перевершують їх.
З появою камінів із закритими топками в кожному будинку стало можливим безпечно спостерігати за “живим” вогнем.

За останні десять років велику популярність завоювали каміни, що виконують подвійну функцію – опалювальну і естетичну.

Сьогодні камін є не лише елементом розкоші і сімейного затишку, але й функціональним і екологічним джерелом тепла. Це стало можливим завдяки камінним топкам, в яких максимально раціонально використовується енергія, генерована при згоранні дров. Таким чином можна значно зменшити витрати на утримання будинку і отримати незалежність від постійно зростаючих цін на газ.

Забезпечити обігрів будинку каміном можливо за допомогою двох систем опалення: повітряної і водяної.

Повітряне опалення від каміна

В даній системі повітря обігрівається від корпусу камінної топки розповсюджується по всьому будинку природнім шляхом (гравітаційно) або за допомогою додаткового обладнання (примусово). Така система застосовується як для дачних будинків, так і для помешкань постійного проживання.

При повітряному опаленні немає необхідності у встановленні радіаторів опалення та прокладанні до них магістралей.
В такій системі використовується менше комплектуючих, що може знизити її вартість.

Повітряне опалення від каміна може функціонувати таким чином, що повна відсутність електрики не вплине на роботу системи

Для повітряної системи пропонуємо звернути увагу на монолітні чавунні топки Tarnava. За допомогою цих топок можна обігріти будинок площею до 220м². Можуть працювати незалежно від інших джерел тепла.
Детальніше: чавунні топки Tarnava

Водяна система опалення від каміна

Водяній системі опалення від каміна варто віддати перевагу, якщо в парі з каміном працюватиме інше джерело тепла, наприклад газовий котел. При роботі каміна інше джерело буде автоматично відключатися і навпаки. Це дозволить понизити витрати на газ або електроенергію, а також зв’язати дві системи в одне ціле: на твердому паливі і на традиційних енергоносіях. Усією системою у будинку керує автоматика, яка також є додатковим захистом від перегрівання.

У водяній системі опалення від каміна використовуються захисти системи від перебоїв електромережі або перегрівання камінної топки.

Непогано зарекомендували себе каміни з водяним контуром Lechma і як єдине джерело тепла. В цьому випадку найкращим варіантом буде підключення каміна до накопичувальної ємності. Також їх можна використати для підігріву води для побутових потрбеб. Ці каміни виготовляють потужністю навіть 40кВт, тобто вони можуть нагріти систему опалення будинку площею навіть 400 м².

Ми пропонуємо камінні топки, які добре зарекомендували себе на теренах Європи, і є одними з кращих по технічних показниках.

Пропоновані нами камінні топки потребують правильного підключення – це запорука ефективної і безпечної роботи каміна! Перед монтажем системи каміна проконсультуйтеся у наших спеціалістів. Це дасть змогу уникнути помилок та гарантуватиме задовільну його роботу.[:]

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.