Каміни дров’яні

[:ua]

Камін в домі — це один з основних елементів, який створює тепло і добрий настрій, помагає відпочити і втекти від щоденних проблем.

Дров’яні каміни стають досить популярними в нашій країні. Враховуючи зростання ціни на традиційні енергоносії, стрімко зросла зацікавленість в тому, щоб дров’яна піч чи камін опалювали не лише одну кімнату, а весь будинок. Проте не всі каміни дров’яні дають очікуваний результат. Детальніше про те які каміни можуть бути ефективними для опалення читайте в статті: “Дров’яний камін чи декоративний”

Камін дешевий чи дорожчий?

Вибираючи дровяний камін, необхідно прийняти до уваги не тільки низьку вартість, а й багато інших факторів. Перш за все потрібно вивчити якого призначення дане обладнання, його безпечність, які в ньому застосовані технічні рішення (від них залежить довговічність). Репутація фірми-виробника та можливість виконання монтажу кваліфікованим спеціалістом – все це відіграє не останню роль при виборі дров’яного каміну. На жаль, фірми, які пропонують дешеві камінні вставки, найчастіше не відповідають всім вищевказаним вимогам.

Дров’яні печі каміни: магія каміну з можливістю опалення всього будинку.

Завдяки широкому асортименту в нашій пропозиції, ви можете підібрати дров’яні печі чи каміни відповідно до дизайну кімнати. Це може бути як з водяним контуром так і для повітряного обігріву, під класичний чи сучасний інтер’єр.

Ми пропонуємо дров’яні печі каміни таких фірм як Lechma (Лехма), Tarnava, Hajduk, Теплодар, MBC та інші. Ці виробники працюють більше 10 років та мають досить хорошу репутацію не лише в Польщі, а й у країнах Європи.

Також ви можете знайти необхідне обладнання для фахового підключення і безпечної роботи. Ми пропонуємо каміни дров’яні лише тих виробників, які дбають про якість своїх товарів, а не їхню кількість.

Чи стане кімната, в якій камін для опалення всього будинку, котельнею?

Якщо камін дійсно призначений для опалення, в ньому є зовнішня подача повітря, відповідно, відбувається контрольований процес згорання. Таким чином одного завантаження дров вистачить на 6-12 годин роботи, це набагато рідше ніж в порівнянні, наприклад, з декоративним каміном на дрова.

Звідси можна зробити висновок з яким каміном вітальня може перетворитися в котельню…

Чи можна палити в каміні вугіллям чи тільки дровами?

Кожен виробник зазначає в інструкції обслуговування, яке паливо можна застосовувати в каміні. Якщо виробником не рекомендується палити вугіллям, то не дотримання правил експлуатації призведе до втрати гарантії. Оскільки вугілля дає вищу температуру горіння, тому не кожен матеріал може її витримати. Якщо це деревне вугілля — його можна підмішувати з дровами.

З практичної точки зору, вугілля не зручне при завантаженні в камін, і створює неприємний запах в будинку

Каміни з водяним контуром Lechma
дров'яний камін з водяним контуром

 Чавунні каміни Tarnava
дров'яний чавунний камін                          

Стальні каміни Lechma

 [:]

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.