Каміни повітряного опалення Lechma

Lechma – це польська компанія, котра виготовляє стальні каміни повітряного опалення з 1998 року. Внутрішня частина топки викладена шамотом, таким чином тримає тепло.

Каміном для повітряного опалення Lechma можна обігріти весь будинок і в той же час спостерігати за живим вогнем. Горіння контрольоване за рахунок того, що можна керувати дросельною заслонкою подачі повітря. Таким чином одного завантаження палива вистачає на 5-7 годин роботи.
Над топкою робиться теплова камера, вже від неї тепле повітря подається в ті приміщення, котрі плануєте обігріти.

Дорогі і не дорогі каміни: яка між ними різниця?

Вивчаючи ринок камінів в Україні, перше, що “впаде в око” — це досить великий ціновий діапазон. Виникає питання: чому така велика різниця в ціні на камінні вставки, які візуально практично не відрізняються одна від одної.
Розглянемо більш детальніше цінову політику камінного ринку.
Недорогі каміни (в більшості випадків) – це декоративні, які не розраховані виконувати опалювальну функцію. Пов’язано це з тим, що камін декоративного призначення не потребує високої якості виконання, оскільки працюватиме він з певними інтервалами.
Каміни повітряного опалення в свою чергу поділяються на два типи: звичайного згорання і вторинного. І перші і другі мають відповідати таким критеріям:

  • подача повітря для горіння має бути з вулиці,
  • матеріал топки має витримувати постійні температурні навантаження, що підтверджено відповідними деклараціями та сертифікатами,
  • відповідати європейським стандартам якості.

Як вибрати потужність каміна повітряного опалення

Щоб правильно підібрати потужність повітряного каміну, потрібно врахувати багато факторів, в тому числі і тепловтрати приміщення. В основному розрахунок здійснюється так: 1кВт потужності на 10кв.м. площі при середніх тепловтратах та висоті до 3м.

Фірма Lechma виготовляє металеві камінні вставки потужністю: 8кВт (кутовий камін), 14 (рівне скло) і 14кВт (камін з кутовим склом). Також в пропозиції є двосторонні камінні топки та з системою гільйотина (топка з вторинним горінням).

Яке паливо потрібне для каміна повітряного опалення

Найкраще використовувати дрова чи пресовані брикети з твердих порід дерев, з вологістю не більше 20%. За таких умов можна буде отримати декларовану потужність та високу ефективність каміну.

Чи важлива гарантія на каміни повітряного опалення?

Отримавши гарантію від виробника Ви маєте впевненість того, що він несе відповідальність за проданий товар. Якщо пошкодження топки сталися не з Вашої вини, були дотримані правила її експлуатації, виробник зобов’язаний усунути неполадки.

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.