Кутовий камін – ідеальний варіант для невеликої кімнати

When it comes down to launching your e-store online, there are some most common mistakes that...

Який камін можна встановити в невеликій кімнаті?
Що таке кутовий камін?
Чим його конструкція відрізняється від пристінного? Відповіді на ці питання Ви знайдете у статті.

Кутова камінна топка – це ідеальний варіант для невеликих приміщень.
На сьогодні існує величезне різноманіття камінів. Але іноді люди відмовляються від такої ефективної прикраси будинку, схиляючись до думки, що розміщення домашнього вогнища вимагає багато місця. Це не зовсім так – навіть в невеликій кімнаті можна встановити камін, розмістивши його в кутку. Можна використати модель трикутної форми, яка ідеально входить в кут і не займатиме багато місця.
Камін кутовий, на відміну від пристінного, має компактну і лаконічну конструкцію, він не лише займе мінімум простору, але й згладить кути. А найважливішим є те, що кутовий камін – це найкращий варіант розміщення каміна, з точки зору  повітряного обігріву декількох кімнат.

Кутовий камін також прекрасно підходить для розміщення в просторому залі. У такому разі варто звернути увагу на більш габаритні пристінно – кутові моделі. Такий тип каміна, безумовно, стане центральним елементом інтер’єру.

Якими бувають кутові каміни?

Кутові камінні топки можуть бути виготовлені як з чавуну так і зі сталі. Найменше місця, при кутовому розміщенні, займе сталева камінна топка трикутної форми (при вигляді зверху, як на фото), або чавунна монолітна камінна топка найменшої потужності.

Передні стінки можуть бути в різної конфігурації і утворювати:

  1. півколо – камін з панорамним склом
  2. пряму – камін з прямим склом;
  3. прямий кут – камін з кутовим Г або L – подібним склом;
  4. трапецію – камін з призматичним склом.

Проте, бувають випадки, що серед пропонованого асортименту камінів кутових, з тих чи інших причин, Ви не можете підібрати модель, що вас влаштовує. У такому разі, в кутку приміщення можна встановити будь-який пристінний камін.
Звичайно, камін кутовий, як і будь-який інший, варто планувати на етапі будівництва будинку, що б не виникало додаткових проблем з комунікаціями: димарем і подачею зовнішнього повітря. Комин для кутового каміна, в ідеальному варіанті, краще монтувати в стіні або ж відразу біля неї. Якщо такої можливості немає, то його можна встановити на одній з прилеглих стін.

Якщо Ви плануєте купити сучасний і красивий кутовий камін для квартири або заміського будинку, ми рекомендуємо звернути уваги на:

  • Кутові каміни з водяним контуром фірми Lechma
  • Кутові чавунні камінні топки Tarnava
  • Сталеві повітряні каміни Lechma і Hajduk

[:ru]Какой камин можно установить в небольшой комнате? Что такое угловой камин? Чем его конструкция отличается от пристенного? Ответы на эти вопросы Вы узнаете в статье.

На сегодня существует огромное разнообразие каминов. Но иногда, люди отказываются от такого эффективного украшения дома, склоняясь к мыслям о том, что размещение домашнего огня требует много места. Это совсем не так, даже в небольшой комнате можно установить камин, разместив его в углу. Можно использовать модель треугольной формы, которая идеально входит в угол, и не занимает много места.

Камин угловой, в отличии от от пристенного, имеет компактную, и лаконичную конструкцию, он не только займет минимум пространства, но и сгладит углы, и будет выгодно располагаться, с точки зрения воздушного обогрева нескольких комнат.

Угловой ками также прекрасно подходит для размещения в просторном зале. В таком случае, стоит обратить внимание на более габаритные пристенно-угловые модели. Такой типа камина, безусловно, станет центральным элементом интерьера.

Какими бывают угловые камины?

Угловые каминные топки могут быть изготовлены как из чугуна, так и из стали. Наименьшее количество места, при угловом размещении, займет стальная каминная топка треугольной формы (при виде сверху, как на фото), или чугунная, монолитная каминная топка, наименьшей мощности.

Передние стенки могут быть в разной конфигурации исоздавать:

–  полукруг – камин с панорамным стеклом;
– прямую – камин с прямым стеклом;
– прямой угол – камин с угловым Г или L-образным стеклом;
– трапецию – камин с призматичным стеклом.

Но, бывают случаи, что посреди предлагаемого ассортимента угловых каминов, по тем или иным причинам, Вы не можете подобрать модель, которая вас устраивает. В таком случае, в углу помещения можно установить камин обычной формы, просто развернув его на угол.

Конечно, угловой камин, как и любой другой, стоит планировать на этапе постройки дома, чтобы не возникало дополнительных проблем с коммуникациями: дымоотводом и подачей внешнего воздуха. Дымоход для углового камина, в идеальном варианте, лучше монтировать в стене, или же сразу возле нее. Если такой возможности нет, то его можно установить на одной из прилегающих стен.
Если вы планируете купить современный и красивый угловой камин для квартиры или загородного дома, мы рекомендуем обратить внимание на:

  • угловые камины с водяным контуром фирмы Lechma;
  • угловые чугунные каминные топки Tarnava;
  • стальные воздушные камины Lechma и Hajduk.

[:]

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.