Що робити якщо у вашому будинку вже є камін, але з якоїсь причини він не функціонує

[:ua]

Що робити якщо у вашому будинку вже є камін, але з якоїсь причини він не функціонує, а насолоджуватися природним вогнем хочеться?
Вихід дуже простий – модернізувати старий камін і отримати новий відмінно функціонуючий опалювальний прилад.

Під модернізацією каміна мається на увазі комплекс заходів, спрямованих на відновлення роботи вогнища і поліпшення його експлуатаційних параметрів.Звучить занадто серйозно? Насправді все не так складно. На сьогодні усі роботи по модернізації каміна досить прості. Досить лише замінити неефективну стару відкриту модель на камінну топку закритого типу, і ви отримаєте не лише прекрасний предмет інтер’єру, але і прилад, здатний обігріти увесь будинок. Нижче ми детальніше розповімо, як модернізувати старий неефективний камін в новий функціональний пристрій.

реконструкція

Коли слід замінити старий камін?

Якщо ваш камін бере кисень для горіння не зовні, а з приміщення – це означає, що він більше охолоджує його, ніж обігріває і варто замислитися про заміну пристрою. Також камін слід міняти , якщо велика частина тепла йде в димар, а не залишається в кімнаті, адже у такому разі використання палива абсолютне не ефективно.Ідеально для модернізації старого каміна підійдуть чавунні топки закритого типу, приміром, Tarnava Professional Max Respekt 12кВт або Tarnava Universal 12-14кВт

Реконструкція газового каміна
Реконструкція відкритого дров’яного каміна 
Старий відкритий дров’яний камін

Основні етапи модернізації старого каміна

Частковий демонтаж непотрібних складових старого вогнища;

Повна діагностика димохідного каналу;

Підведення до каміна каналу для подачі повітря зовні приміщення;

Розводка по усіх опалюваних кімнатах повітряної системи обігріву;

Під’єднання нової камінної топки до димохідного каналу;

Повна збірка опалювальної системи;

Зашивка камінної топки облицюванням.

Які проблеми можна усунути після модернізації пристрою:

  1. Значно збільшиться ККД пристрою. Якщо у старих відкритих вогнищ ця цифра у більшості випадків не досягала навіть 15%, то після модернізації подібний показник піднімається до 85%. Це дозволить вам не викидати марно гроші на паливо, а ефективно перетворювати його на тепло для будинку.
  2. Після монтажу закритого каміна усунеться проблеми із запахом золи і постійними протягами.
  3. Тепер, завдяки системі повітряної розводки, пристрій зможе обігрівати не лише невеликий простір перед собою, але і увесь будинок. Конструкція стає більше пожежобезпечною.
  4. Камінні топки закритого типу оснащені спеціальними скляними дверцями. Це означає, що ви зможете насолоджуватися прекрасним видом полум’я, і не боятися попадання іскр на килим або дерев’яне покриття.

[:ru]

Что делать если в вашем доме уже есть камин, но по какой-то причине он не функционирует, а наслаждаться естественным огнём хочется?
Выход очень прост – модернизировать старый камин и получить новый отлично функционирующий агрегат.

 реконструкция     

Под модернизацией камина подразумевается комплекс мероприятий, направленных на восстановление работы очага и улучшения его эксплуатационных параметров. Звучит слишком серьёзно? На самом деле это не так. На сегодняшний день все работы по модернизации камина предельно просты. Достаточно лишь заменить неэффективную старую открытую модель на каминную топку закрытого типа, и вы получите не только прекрасный предмет интерьера, но и прибор, способный обогреть весь дом. Ниже мы более подробно расскажем, как модернизировать старый неэффективный камин в новое функциональное устройство.

Когда следует заменить старый камин?

Если ваш камин берёт кислород для горения не снаружи, а с помещения – это значит, что он больше охлаждает его, чем обогревает и стоит задуматься о замене устройства. Также камин следует менять если большая часть тепла уходит в дымоход, а не остаётся в комнате, ведь в таком случае использование топлива абсолютно не эффективно. Идеально для модернизации старого камина подойдут чугунные топки закрытого типа, к примеру, Tarnava Professional Max Respekt 12кВт или Tarnava Universal 12-14кВт.

Реконструкция газового камина
Реконструкция открытого дровяного камина 
Старый открытый дровяной камин

Основные этапы модернизации старого камина:

Частичный демонтаж ненужных составляющих старого очага;

Полная диагностика дымоотводного канала;
Проводка к очагу канала для подачи воздуха снаружи помещения;
Разводка по всем отапливаемым комнатам воздушной системы обогрева;
Подсоединение новой каминной топки к дымоотводному каналу;
Полная сборка отопительной системы;

Зашивка каминной топки облицовкой.

Какие проблемы устраняться после модернизации устройства:

  1. Значительно увеличиться КПД устройства. Если у старых открытых очагов эта цифра в большинстве случаев не достигала даже 15%, то после модернизации подобный показатель поднимается до 85%. Это позволит вам не выкидывать напрасно деньги на топливо, а эффективно превращать его в тепло для дома.
  2. После монтажа закрытого камина устраняться проблемы с запахом золы и постоянными сквозняками.
  3. Теперь, благодаря системе воздушной разводки, устройство сможет обогревать не только небольшое пространство перед собой, но и весь дом.
  4. Конструкция становится более пожаробезопасной. Каминные топки закрытого типа оснащены специальной стеклянной дверцей. Это значит, что вы сможете наслаждаться прекрасным видом пламени, и не бояться попадания искр на ковёр или деревянное покрытие.

 

[:]

Поділитися в
Share on facebook
Facebook

Маєте

Напишіть його нам та залиште свої контакти, щоб отримати вичерпну інформацію.