Що вибрати: камін чи піч?

Ви шукаєте ефективне і недороге опалення? Чи просто хочете доповнити інтер’єр естетичним і раціональним елементом? Потрапивши у магазин, ви розгубилися? Що вибрати: піч чи камін? Що краще підійде саме для вашого заміського будинку чи дачі? Які види печей і камінів існують та чим вони відрізняються?
Отже, спробуємо розібратися.

Чим обігріти дім? Що вибрати: камін чи вільностоячу піч?

Існує декілька способів, як принести вогонь, а разом з ним тепло й комфорт, у Вашу оселю. Одним з найпростіших є придбання каміна або печі. Основною перевагою каміна є те, що він може частково або повністю замінити центральний обігрів. Проте піч дешевша і займає менше місця. Прочитайте, які переваги і недоліки обох цих варіантів.

Кому підійде камін?

Камін, на відміну від печі, вимагає достатньо багато місця і міцну основу. Якщо Ви плануєте камін, повинні врахувати те, що він може зайняти трохи більше міся (проте, якщо камінна топка не величка, то їй не потрібно набагато більше місця). Великими зазвичай роблять відкритий “англійський” камін.  Якщо ж кімната є невеликою, то великий камін може її пригнічувати. В такому випадку можна взяти невеличку камінну топку і зробити мінімальний портал, або пічку.

Які переваги каміна?

Основною перевагою каміна є те, що він може замінити центральний обігрів і опалювати не лише кімнату, у якій розташований, а й цілий будинок!
Але того, щоб камін виконував функцію обігріву, потрібно купити спеціально призначену, якісну камінну топку (з водяним контуром чи для системи розведення гарячого повітря) і підключити її до відповідної системи опалення (водяної чи повітряної).
Камін з сучасною ефективною камінною топкою не перетворить красиву вітальню у котельню, оскільки одна закладка дров у ньому може горіти до 12 годин, а абсолютно герметичний корпус не дозволить проникнути запаху і диму в приміщення.

Недоліки каміна в будинку:

 • Ціна каміна може бути вижча, ніж печі (вартість топки і облицювання, хоча і печі є  ).
 • Можливо буде займати трохи більше місця ніж піч.
 • Монтаж займе значно більше часу та сил, в порівнянні з пічкою.

Для кого призначена камінопіч?

 1. Якщо Ви маєте невелике приміщення, яке плануєте лише догрівати, а вогонь повинен перш за все скрашувати осінні і зимові вечори, обирайте камінопіч. Або, якщо потрібно обігріти тільки одну кімнату житлового чи дачного будинку.
 2. Камінопіч може займати досить мало місця
 3. Монтаж не вимагає вмінь та навичок. Спеціалісти приїдуть до Вас з готовою піччю, поставлять її у вказаному місці і під’єднають до комина. В разі переїзду піч можна забрати з собою.

На ринку є дуже великий вибір вільностоячих печей. Донедавна найбільш популярними і найдешевшими вважалися чавунні печі , сьогодні з ними достойно конкурують сучасні стальні, з елементами каменю чи кераміки.

В теперішній час виготовляється досить широкий асортимент камінопечей, які не потребуть спеціального фундаменту. Сама піч-камін ставиться прямо на підлогу. Перед викладається лист з металу чи іншого негорючого матеріалу в цілях пожежної безпеки.

Залежно від призначення можна виділити печі камінного типу, опалювальні печі, опалювально-варочні печі.

Які переваги камінопечі?

• Низька ціна
• Швидкий монтаж (до кількох годин)
• Займає невелику площу

Недоліки камінопечі в домі:

• Низька ефективність: піч конвекційно віддає тепло до приміщення тільки через нагріті стінки..
• Не призначена для обігріву всього будинку, її метою є скоріше догрівання, або обігрів кімнати, в якій знаходиться.

На нашому сайті Ви маєте змогу знайти усю необхідну інформацію, та придбати у нас як камін так і піч, які без проблем обігріють ваше помешкання.

5 причин, чому слід купити камін в нас?

 1. Ми на ринку камінів працюємо вж понад 10років
 2. Ще до здійснення покупки Ви отримаєте консультацію кваліфікованого фахівця
 3. Підбиремо камін або піч за індивідуальними потребами
 4. Безкоштовно підрахуємо вартість “під ключ”
 5. В разі виникнення питань під час експлуатації – ви можете звертатися в будь-який час. Ми не залишаємо на призволяще, а намагаємося створити якісний сервіс для кожного нашого клієнта.

Ми робимо усе для того, щоб Ви прийняли правильне рішення і залишилися задоволені! Вдалих Вам покупок!

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.