Що робити, якщо у вашому будинку вже є камін, але з якоїсь причини він не функціонує

Як зробити камін так, щоб він був ефективним джерелом тепла Вашого будинку? Що робити, якщо у вашому будинку вже є камін, але з якоїсь причини він не функціонує, а насолоджуватися природним вогнищем хочеться?
Вихід дуже простий – модернізувати старий камін і отримати новий відмінно функціонуючий опалювальний прилад Модернізація каміна – це комплекс заходів, спрямованих на відновлення горіння вогнища і поліпшення експлуатаційних параметрів обігрівача.
Як зробити камін
Звучить занадто серйозно? Насправді все не так складно.У наш час усі роботи по модернізації каміна досить прості. Достатньо замінити неефективну стару відкриту модель на камінну топку закритого типу і ви отримаєте не лише прекрасний предмет інтер’єру, але і прилад, здатний обігріти увесь будинок. Нижче ми детальніше розповімо, як модернізувати старий неефективний камін у новий функціональний пристрій.

Коли треба замінювати старий камін?

Ідеально для модернізації старого каміна підійдуть чавунні топки закритого типу, приміром, Tarnava Professional Max Respekt 12 кВт або Tarnava Universal 12-14 кВт

модернізація старого каміна

Реконструкція газового каміна

Переделка старого камина

Старий відкритий дров’яний камін

Основні етапи модернізації старого каміна:

  1. Частковий демонтаж непотрібних складових старого обігрівача.
  2. Повна діагностика димохідного каналу.
  3. Підведення до каміна каналу для подачі повітря ззовні.
  4. Розведення по всіх опалювальних кімнатах повітряної системи обігріву.
  5. Під’єднання нової камінної топки до димохідного каналу.
  6. Повна збірка опалювальної системи.
  7. Обшивка камінної топки облицюванням.

Які проблеми можна усунути після модернізації пристрою:

Значно збільшиться ККД пристрою. Якщо у старих відкритих вогнищ ця цифра у більшості випадків не досягала навіть 15%, то після модернізації подібний показник піднімається до 85%. Це дозволить вам не викидати марно гроші на паливо, а ефективно використовувати його на тепло для будинку.
Після монтажу закритого каміна усунуться проблеми із запахом золи і постійними перетягами.
Тепер, завдяки системі повітряного розведення, пристрій зможе обігрівати не лише невеликий простір перед собою, але і увесь будинок. Конструкція стає більш пожежобезпечною.
Камінні топки закритого типу оснащені спеціальними скляними дверцятами. Це означає, що ви зможете насолоджуватися прекрасним видом полум’я і не боятися попадання іскр на килим або дерев’яне покриття.

Виникли запитання?

Залиште свій № тел. і ми дамо відповіді на всі Ваші запитання

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!