Каміни повітряного опалення Lechma

Камін повітряного обігріву від польської компанії Lechma – це унікальна можливість отримати естетичне задоволення та комфорт у вашому домі. Каміном для повітряного опалення Lechma можна обігріти весь будинок і в той же час спостерігати за живим вогнищем. Горіння контрольоване за рахунок того, що можна керувати дросельною заслонкою подачі повітря.Тому одного завантаження палива вистачає на 5-7 годин роботи. Над топкою встановлюється теплова камера, вже від неї тепле повітря подається в ті приміщення,котрі плануєте обігріти.

Дорогі і недорогі каміни: яка між ними різниця?

Вивчаючи ринок камінів в Україні, перше, що спостерігаєш, — це досить великий ціновий діапазон. Виникає запитання: чому така велика різниця в ціні на камінні вставки, які візуально практично не відрізняються одна від одної.
Розглянемо більш детальніше цінову політику камінного ринку. Недорогі каміни (в більшості випадків) – це декоративні, які не розраховані виконувати опалювальну функцію. Пов’язано це з тим, що камін декоративного призначення не потребує високої якості виконання, оскільки працюватиме він з певними інтервалами. Каміни повітряного опалення в свою чергу поділяються на два типи: звичайного горіння і вторинного. І перші і другі мають відповідати таким критеріям:
  1. Подача повітря для горіння має бути з вулиці;
  2. Матеріал топки має витримувати постійні температурні навантаження, що підтверджені відповідними деклараціями та сертифікатами;
  3. Відповідати європейським стандартам якості.

Камін повітряного обігріву. Як правильно вибрати його потужність ?

Щоб правильно підібрати потужність повітряного каміна, потрібно врахувати багато факторів, у тому числі і тепловтрати приміщення. В основному розрахунок здійснюється так: 1 кВт потужності на 10 кв.м. площі при середніх тепловтратах та висоті до 3 м.
Фірма Lechma виготовляє металеві камінні вставки потужністю: 8 кВт (кутовий камін), 14 кВт (рівне скло) і 14 кВт (камін з кутовим склом). Також у пропозиції є двосторонні камінні топки та топки з системою гільйотина ( з вторинним горінням).

Яке паливо потрібне для каміна повітряного опалення?

Найкраще використовувати дрова чи пресовані брикети з твердих порід дерев з вологістю не більше 20%. За таких умов можна буде отримати декларовану потужність та високу ефективність каміна.

Чи важлива гарантія на каміни повітряного опалення?

Отримавши гарантію від виробника, Ви маєте впевненість у тому, що він несе відповідальність за проданий товар. Якщо пошкодження топки сталися не з Вашої вини, були дотримані правила її експлуатації, виробник зобов’язаний усунути неполадки.
Вам сподобалась стаття? Поділіться нею з друзями:
Share on facebook
Facebook
Виникли запитання?

Залиште свій № тел. і ми дамо відповіді на всі Ваші запитання

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!