Як вибрати якісну камінну топку

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Як вибрати якісну камінну топку?
На що звернути увагу при виборі? Як не помилитися?
Сподіваємося, що наша стаття вам допоможе зробити правильний вибір!

Серцем каміна є камінна топка, яка збільшує його ефективність на 60%. Сьогодні в Україні великий вибір топок для камінів, але якщо Ви хочете купити камін, особливу увагу потрібно звернути на певні нюанси.

Спершу потрібно дізнатися якого призначення вибрана Вами топка. Вони діляться на два типи: безперервного горіння і періодичного.

Безперервного горіння – це камінні топки дорожчого сегменту, бо виготовлені з більш термовитривалих матеріалів. З такою камінною топкою нічого не станеться, якщо Ви будете палити в ній 24год в добу весь опалювальний сезон.

Камінні топки періодичного горіння менш витривалі, їм треба давати час на вистигання. Якщо таку топку палити постійно то вона може швидко прогоріти, або ж осипеться ущільнювач на стиках стінок камінної топкиі вона не буде герметична. Якщо вона металева, то може покрутити метал. Тривалість горіння такому каміні має бути від 6 до 10 годин (залежно від виробника). В іншому випадку закінчиться все тим, що треба буде розібрати портал, щоб замінити топку. І Ви не доведете продавцеві,скільки часу Ви палили – 5 годин чи 20!

Ми радимо вибирати камін для безперервного горіння. У такому каміні Ви зможете палити без обмежень: 24ч/добу – 7 д/тиждень.
Про режим горіння камінної топки має бути зазначено в паспорті каміна, або будь-якому іншому документі, який виданий виробником!

Якщо розглядати варіант чавунної топки, то слід в першу чергу звернути увагу на вагу і товщину стінок (знову ж таки вказані в документах від виробника). Стінка чавунної топки має бути не менша 0,8-1см. Краще якщо вона буде вилита монолітно (одним елементом), тоді Ви можете бути впевнені в тому, що камінна топка герметична. Чавун має властивість при нагріванні “рухатися”, при розробці корпусу монолітної камінної виробник це врахував. Тому товщина стінок в різних місцях різна, залежно від навантаження на цю ділянку. Однозначно, процес виготовлення монолітної чавунної топки значно важчий і дорожчий, в порівнянні з скрученою чавунної конструкцією.

Якщо говорити про сталеву топку для повітряного опалення, то вона має бути викладена шамотною цеглою, яка акумулює тепло. Сталь має бути завтовшки не менше 4мм. Для сталевих камінних топок використовується котельна сталь.

Каміни з водяною сорочкою нагрівають приміщення за допомогою води, тому тут особливу увагу потрібно приділити якості виробу, оскільки стінка, яка тріснула чи прогоріла, може спричинити витік гарячої води на зовні. А зварені шви повинні витримувати тиск, створений в системі. Тільки той виробник, який ставить на якість виготовленого товару (а не кількість), створить лабораторний цех на виробництві, де кожна топка проходитиме випробування під тиском.

У хорошу топку повітря повинне подаватися безпосередньо в камеру горіння прямо з вулиці. Це означає що вона має бути обладнана (у нижній своїй частині) елементом регулювання подачі повітря, завдяки чому не буде дискомфорту в приміщенні. А також контролюватиметься інтенсивність згорання дров.

Бажаємо Вам зробити правильний вибір!

З повагою
інженер-технолог компанії “Lechma” Михайло Грабовский.[:ru]Each business niche may require a unique functionality of its own. With that notion in mind, our team of professional WordPress coders has been working day and night to roll out a definitive collection of built-in WordPress plugins, that come with each of our WordPress themes… Due to the fact that this is a WordPress theme, the process of installing it and using it is truly as easy as it gets! Read our documentation to understand how fast you can go from purchasing a JetImpex WordPress theme to actually using it as a live skin for your company’s webpage. Also, the WordPress CMS (Content Management System) allows you to easily change the content (text; multimedia; blocks; pages) of any part of your new theme!

In the modern days of a very tight online business competition, ranking high in such search engines as Google, Bing or Yahoo is critical. With the help of our heavy customizations, each of our Business WordPress Themes is enhanced with an optimized features. Believe us, Google will just love crawling your new website! All in all, feel free to browse our Business WordPress Themes category and you will definitely find a new look for your company’s website![:]

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!