Підготовка каміна до опалювального сезону

Підготовка каміна до опалювального сезону – запорука його надійної роботи. Осінь… Перші сильні холоди проникають у дім. Це означає, що варто подумати про підготовку до нового сезону опалювальної системи від каміна. Спробуємо розібратися, як це правильно зробити і чому не варто відкладати таку роботу.

Підготовка каміна до опалювального сезону

Не варто відкладати до зими підготовчі роботи, пов’язані з каміном. По-перше, після того, як вдарять перші морози, то уже необхідно буде опалювати будинок і тому важливо бути впевненими, що система повністю налагоджена і працює безперебійно. По-друге – сажотруси – люди вельми зайняті і чим ближче підходить сезон обігріву, тим складніше вам буде скористатися послугами досвідченого фахівця.
Перший крок щоб камін обігрівав будинок

Подумайте про паливо

Найкраще це було б зробити ще навесні, для того,щоб дрова змогли нормально відлежатися і просохнути. Якщо ж з якоїсь причини ви цього не зробили – якнайшвидше подбайте про запас деревини

Другий крок, щоб камін обігрівав будинок

Займіться очищенням димоходу

Для цього обов’язково необхідно звернутися до послуг спеціаліста. Сажотрус проведе попередній огляд системи, очистить димохідну трубу від сажі, попелу і залишків недогорілої деревини. Завдяки цьому відновиться нормальна тяга в каміні.

Крок 3, щоб камін обігрівав будинок

Очищення камінної топки

Це останній крок підготовки каміна до опалювального сезону. Усуньте все сміття з топки, попіл ретельно пропилососьте. Скло помийте професійними миючими засобами. Обов’язково проведіть огляд конструкції камери згоряння. Також пильну увагу приділіть прокладкам на склі і дверцятах. Якщо вони сильно зносилися – замініть. В іншому випадку можливі серйозні тепловтрати в процесі експлуатації.

Такі прості кроки допоможуть вам максимально підготувати камінну топку до опалювального сезону і увійти в зиму з упевненістю в теплі і комфорті.

Якщо ж Ви тільки плануєте встановлювати камін, то оберіть свою модель (каміни для водяного та повітряного обігріву) та записуйтеся на монтаж!
Потрібна допомога?

Залиште свої контакти і ми Вам із задоволенням допоможемо

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!