Замовити дзвінок
0 orders

Паливні брикети RUF

1.62€
Наявність:
На складі

Паливні брикети для котла або каміна RUF - один із найпоширеніших стандартів паливних брикетів. Брикети стандарту RUF (євродрова) виготовляються з тирси на гідравлічних пресах під дією високого тиску. Використовуються як паливо для твердопаливних камінів, печей та котлів. Брикети упаковані в пачки маски 9.7-10,3 кг.

Чому варто купити дров'яні паливні брикети для котла чи каміна?

Володіючи всіма перевагами звичайних дров, паливні брикети RUF мають низку істотних переваг:

 1. Виділяють тепла значно більше, порівняно з таким самим обсягом дров;
 2. Закладаються в топку в 3-3 рази рідше;
 3. Теплотворність брикетів з тирси стандарту RUF становить 4500-4700 ккал/кг порівняно з 1800-3100 ккал/кг, які виділяють сухі колоті березові дрова;
 4. Мають високу тепловіддачу при тривалому рівномірному горінні із збереженням форми брикету;
 5. На виготовлення 1 тонни брикетів паливних RUF потрібно ~5 м3 добре просушених колотих дров;
 6. При горінні майже утворюють золу;
 7. Вологостійкі, не схильні до гниття;
 8. Упаковка герметична та зручна для транспортування та зберігання;
 9. Екологічно чисті, не містять хімічних домішок, барвників та зв'язуючих речовин;
 10. Виділяють при горінні у десять разів менше оксиду вуглецю, ніж природний газ, та у п'ятдесят разів менше, ніж вугілля;
 11. Зручні у використанні;
 12. Заощаджують місце при зберіганні, 1 палети брикетів при складуванні займає 1 м2 площі 1,05 м3 об'єму;
 13. Простий розрахунок потреби використання брикетів;
 14. При горінні не виблискують і не "стріляють"

Ці якості роблять євродрова оптимальними не лише у порівнянні з різними видами твердого палива, але й іншими типами паливних брикетів.

Ключові властивості паливних брикетів

 • Теплотворність євродрів значно вища за теплотворність звичайних дров, як і практично всіх видів вугілля. Досягаються таких показників за рахунок високого стиснення паливних брикетів. Істотну можна відчути не лише при використанні у звичайній печі – різницю ви відчуєте миттєво. При використанні звичайних дров швидше відбувається зношування печі: сталевих труб, цегляних димоходів, а також у них утворюється нагар.
 • Утворення золи: при опаленні котла паливними брикетами, у порівнянні з вугіллям, практично не утворюється золі. Справа в тому, що при використанні вугілля, золи утворюється набагато більша кількість, тобто котел потрібно постійно чистити, а це не дуже м'яко кажучи, приємна процедура.
 • Виділення CO2: зараз для багатьох стає важливою проблема збереження навколишнього середовища, в доповіді IPCC 1996 однією з основних причин потепління клімату були названі викиди CO2 при горінні у деревних брикетів RUF у 8-10 разів менше, ніж у газу; у 30 разів менше, ніж у коксу та у 48 разів менше, ніж у вугілля.
 • Зберігання: з наведених показників видно, що паливні брикети в герметичній упаковці займають набагато менше місця, ніж дрова, а про вугілля і так усім зрозуміло - навряд чи хтось готовий зберігати у собі на ділянці купу вугілля. Зберігати брикети рекомендуємо у сухому приміщенні! Лише 2 тонни брикетів достатньо для опалення невеликого будинку на всю зиму. Як використовувати звільнене місце після заміни дров на брикети, думаємо ви визначите самостійно. Вологість: показник вмісту води у фізичних тілах або середовищах. Вміст води у брикетах приблизно такий, як у кам'яному куті. У дровах цей показник значно вищий. Насправді це означає, що замість отримувати теплову енергію, більшість енергії витрачається на випарювання води, відповідно коефіцієнт корисної дії дров істотно зменшується.
 • Транспортування: витрати на опалювальний сезон зменшується щонайменше втричі на доставку, порівняно з дровами! Сировина, перероблена в брикет, займає мінімум місця, і це дає можливість усім, хто планує купувати паливні брикети, значно знизити витрати на транспортування. Адже транспортна складова збільшує собівартість продукції. Чим дешевша доставка у розрахунку на одиницю виміру (у нашому випадку це тонна), тим дешевша продукція у місці призначення. У стандартну вантажівку входить максимум 7 тонн дров, брикети ж за рахунок своєї щільності та точних, однакових геометричних пропорцій вантажаться з розрахунку 21-22 тонни в автомобільний причіп об'ємом 82 м², що суттєво знижує транспортні витрати.

Де купити паливні брикети для котла чи каміна?

Купити паливні брикети Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для більш детальної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти зробити свій вибір! Перейти в контакти

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари