Камінна топка Tarnava Trendi Prof. Max, 15кВт

5/5
 • Монолітний корпус
 • Система “чисте скло”
 • Гарантія 10 років
 • Тривале горіння
 • 37,979.00 ₴

  1165.00

  Камін чавунний для дому тривалого горіння Tarnava Trendi Prof. Max виготовлений, як одна міцна і надійна конструкція, без застосування швів, болтів і герметиків.

  Камін чавунний для дому тривалого горіння Tarnava Trendi Prof. Max та його особливості:

  Professional Max – камінна топка середніх розмірів з прямим склом, сучасною тонкою рамкою і хорошим оглядом полум’я. Рекомендується для порталів з плоскими поверхнями і прямими кутами.
  У цій моделі регулятори процесу горіння і зольний ящик сховані за дверкою. Для того, щоб відкоригувати інтенсивність полум’я і вийняти зольник, треба просто відкрити дверку.
  Такий варіант припаде до душі любителям мінімалізму і функціональності.
  Може обладнуватися регульованими по висоті ніжками. Спосіб відкриття дверки: камін з боковим відкриванням.

  Особливості монолітної конструкції:

  Головна відмінна риса топок Тарнава- це метод виготовлення – монолітний відлив усього корпусу. У збірних топках обов’язково використовуються ущільнювачі. Вони з часом можуть втрачати еластичність і порушити герметичність корпусу. Монолітна конструкція забезпечує абсолютну герметичність упродовж тривалого періоду використання, що підтверджується 10 річною гарантією від виробника.

  Чому варто купити чавунний монолітний камін:

 • Чавунна камінна топка не лише прикрасить ваше помешкання, але і послужить альтернативним опалювальним устаткуванням будинку.
 • Це доцільно для повітряного обігріву приміщень, до яких неможливо підвести централізоване опалення або проблемно підключити газовий обігрівач.
 • Рекомендується для економії витрат на традиційні енергоносії.
 • Може опалювати ваш будинок навіть без підключення до електромережі.
 • Чому обирають монолітні топки Тарнава:

 • Високоякісний чавун марки EN – GJL – 200-250;
 • Високий ККД – 71%;
 • Тривала і безперервна експлуатація камінів (відповідають європейським нормам щодо періоду постійної горючості, не потребують остигання);
 • Безшиберна топка з системою вторинного догорання газів (дефлектор повертає продукти згорання в центральну частину, де відбувається їх догорання);
 • Товщина корпусу від 10 до 18 мм ( у різних частинах топки різна товщина);
 • Масивний димозбірник;
 • Зовнішня подача повітря в топку;
 • “Чисте скло”;
 • Плавне регулювання об’єму свіжого повітря (впливає на швидкість згорання і потужність топки);
 • Додаткові вертикальні і горизонтальні ребра збільшують тепловіддачу і енергоефективність і мінімізують втрату тепла через димар;
 • Абсолютна герметичність камери горіння за рахунок ідеальної підгонки дверки до корпусу без застосування ущільнювачів;
 • 12 годинний процес горіння від однієї закладки дров;
 • Сертифікати відповідності європейським стандартам якості і нормам пожежної безпеки (сертифікат ISO 9001 і знак якості CE);
 • 10 річна гарантія є підтвердженням найвищої міцності.
 • Каміни Тарнава – це ідеальне рішення для створення тепла, комфорту і затишку у вашому будинку за доступною ціною, а також економія витрат на традиційне опалення.

  Де купити камін чавунний для дому тривалого горіння?

  Купити топку Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

  Наші КОНТАКТИ

  Вага 165.0000 kg
  Бренд

  Притік зовнішнього повітря

  Розміри (ШхВхГ), мм

  Режим горіння

  Вид палива

  ККД, [%]

  Діаметр димоходу, [мм]

  Попільник

  Регулюючі важелі

  Довжина поліна, см

  Матеріал

  Опалювальна площа, [м²]

  Гарантія

  Піролізне горіння

  Рамка дверки

  Спосіб відкривання дверки

  Форма дверки

  Кількість скла дверки

  Система "чисте скло"

  Потужність [кВт]

  1 review for Камінна топка Tarnava Trendi Prof. Max, 15кВт

  1. Павел

   Огромное спасибо пани Натальи Соловей за профессиональный подход к клиентам. На всем этапе переговоров/переписок удивлялся ее терпению и вежливости. По камину. Активно пользуемся камином уже четвертый сезон. Покупался как дополнительный источник отопления. Кроме камина, планировалось использовать систему “теплый пол” и керамопанели на электричестве. В итоге, камин работает – все остальное простаивает за ненадобностью. Что мы получили, установив камин: 1. Надежный источник тепла для дома с мансардой в 150кв/м. 2. Экономия средств. В среднем, за сезон (шесть полных месяцев), стоимость отопления обходится в $250. Покупаются дрова твердых пород. В основном – дуб. 3. Эстетический вид. Камин смонтирован в центре первого этажа (студия). Думали, как бы обыграть так, чтобы камин вписался в интерьер. Получилось наоборот – камин оказался центром всего этажа (не только по расположению). 4. Моральное удовлетворение. Кроме того, что сами отдыхаем с большим удовольствием перед камином, все, кто приходят к нам в гости (а гости у нас бывают очень часто), просто в приятном шоке от такого отдыха. Кстати, очень многие засыпают от тепла живого огня. Минусы. 1. Дорого стоит. 2. Мусор от дров. 3. Необходимо присутствие кого-нибудь в доме. В отпуск в отопительный сезон не сорвешься всей семьей. 4. Периодическая чистка стекла от копоти и топки от золы. Но на каждый минус есть свой плюс! 1. Стоимость камина окупится достаточно быстро. Затраты на сезон не велики. 2. Купили специальную корзину для дров и мусора в доме нет. 3. С третьим пунктом посложнее. Но, всегда, когда нам приходилось уезжать на несколько дней, в доме с удовольствием оставались семьи наших детей. В крайнем случае, у нас смонтирован прогаммируемый теплый пол. 4. Копоть чистится очень просто с помощью специальных средств. У меня на это уходит около 1 минуты. Чищу 1 раз в неделю. С золой тоже есть решение. Рассыпаю на нашем участке и раздаю знакомым. Рекомендации. Прислушивайтесь к рекомендациям менеджера и сделайте все так, как они советуют. Не чистите камин от золы каждый раз, когда планируете протопить. Немного золы в топке и в зольнике не позволят создавать сильную тягу. Горение будет не сильно активным. Кстати, это решает проблему частых закладок дров. Даже в сильные морозы, закладываю дрова в 23:00 и этого достаточно, чтобы следующую закладку сделать часов в 8 – 9 утра. Используйте рова твердых пород. И, обязательно, они должны быть сухими. Закупаю дрова на следующий сезон ранней весной или в феврале Рекомендую покупку камина Tarnava всем, кто вообще планирует установку камина у себя в доме, офисе, магазине….. Словами не описать все позитивные моменты, которые ждут вас в процессе эксплуатации топки.

  Додати відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Наші контакти у Львові:

  79019 м. Львів,
  пр. В. Чорновола, 16 Б
  (ЖК "Авалон")

  Наші контакти у Києві:

  02121 м. Київ,
  вул. Вірменська, 29
  (Харківське шосе)
  Не можете знайти
  потрібний товар?
  Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо