Варильні з водяним контуром

Фільтр товарів:
Потужність, кВт:
Матеріал виготовлення:
Опалювальна площа, м²:
Виробник:

Всього 4 товару

Варильні печі з водяним контуром – це універсальний опалювальний пристрій, який працює на твердому паливі. Поєднуючи в собі функції повноцінної варильної поверхні і обігрівача на дровах. Такий пристрій є раціональним і енергоефективним рішенням для встановлення в приватному будинку або дачі.
У нашому інтернет-магазині ви зможете купити піч з водяним контуром і варильною поверхнею, яка буде якісно опалювати будь-яке приміщення. Також ви зможете з комфортом готувати без використання електричних приладів. У нас представлені тільки сучасні надійні моделі від провідних світових брендів з офіційною гарантією.

Особливості печей з водяним контуром

Застосування водяного контуру перетворює звичайну піч в повноцінний опалювальний твердопаливний котел. Крім нагрівання повітря навколо себе, опалювально-варильна піч з водяним контуром нагріває ще і теплоносій, який функціонує по системі, і забезпечує подачу на радіатори опалення. Залежно від розмірів топки і потужності самої печі, такого пристрою досить для нагрівання як одного приміщення, так і всього приватного будинку площею до 150м².

Переваги печі з водяним контуром

Основною перевагою такого опалювального приладу – це наявність варильної поверхні. При однакових затратах палива варильна піч з водяним контуром дає можливість одночасно опалювати будинок і готувати їжу, економлячи до 30-40% коштів.
Особливою популярністю таке обладнання користується за межами міста, де немає центрального опалення та газопостачання.
Конструкційно піч з водяним контуром і варильною поверхнею являє собою ємність з топкою з якісної сталі або чавуну зі стінками від 4 до 8 мм. Вона витримує високі температурні навантаження протягом багатьох років. При цьому така піч відрізняється високим ККД до 93-95%, так як після прогорання палива пристрій деякий час прогріває повітря навколо себе, завдяки накопиченому раніше теплу.

Переваги наших варильниз печей з водяним контуром

Не тільки багатофункціональність є основною причиною покупки такого пристрою. Варильні печі з водяним контуром виділяються низьким споживанням палива, високою тепловіддачею і надійністю. В якості палива може використовуватися будь-який тип твердого палива, включаючи вугілля, брикети, дрова, тому прилад особливо актуальний в умовах недоступності газопостачання або його повної відсутності.
Опалювально-варильна піч з водяним контуром, купити яку ви зможете в нашому інтернет-магазині – це сучасне обладнання з цілим рядом технічних переваг:

  • Високий ККД у порівнянні з печами з повітряним опаленням.
  • В якості основних матеріалів використовується високоякісна сталь і чавун, здатні витримати гранично високі температури.
  • Широкий вибір моделей в декількох варіантах кольорів і сучасному дизайні, який впишеться в приміщення з будь-яким інтер’єрним стилем.
  • Варильні печі з водяним контуром для опалення мають достатньо місця для готування відразу декількох блюд.
  • Опалювальна площа печі в залежності від потужності – до 130 м2.
  • 100% герметичність. Дим, іскри, вогонь гарантовано не потраплять всередину приміщення – обладнання абсолютно безпечне і може встановлюватися в житлових кімнатах.
  • Підтримують режим безперервного горіння і здатні витримати найвищі температурні навантаження.

Варильну піч з водяним контуром купити за доступною ціною ви можете, зв’язавшись з нашими операторами. Відповімо на будь-які питання, що цікавлять і дамо повну технічну інформацію про вподобану модель.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!