0Корзина

Як вибрати і експлуатувати дров'яний камін

Камін в будинку - це один з основних елементів інтер'єру, який створює тепло і гарний настрій, допомагає відпочити і піти від щоденних проблем. Дров'яні каміни стають досить популярними в нашій країні. З ростом цін на традиційні енергоносії стрімко зріс і інтерес до того, щоб дров'яна піч або камін обігрівали не одну кімнату, а весь будинок. Однак не всі каміни дров'яні дають очікуваний результат. Детальніше про те, які каміни можуть бути ефективними для опалення, читайте в статті: «Дров'яний камін або декоративний».

Камін дешевий або дорогий?

Вибираючи дров'яний камін, необхідно взяти до уваги не тільки низьку вартість, але і багато інших чинників. Перш за все потрібно вивчити, яке призначення у даного обладнання, його безпеку, які в ньому використані технічні рішення (від них залежить довговічність).

Репутація фірми-виробника і можливість виконання робіт кваліфікованим фахівцем - все це грає не останню роль при виборі дров'яного каміна.

На жаль, фірми, які пропонують дешеві камінні вставки, часто не відповідають всім вищевказаним вимогам.

Дров'яні печікаміни

- це магія каміна з можливістю опалення всього будинку

Завдяки широкому асортименту в нашій пропозиції камінів, ви можете підібрати дров'яні печі або каміни відповідно до дизайну комнати.Оні можуть бути як і з водяним контуром, так і з повітряним обігрівом для класичного або сучасного інтер'єру.

Ми пропонуємо дров'яні печі - каміни таких фірм як Lechma (Лехма) , Tarnava , Hajduk , Теплодар, MBC та ін. Ці виробники працюють більше 10 років і мають досить гарну репутацію не тільки в Польщі, а й в країнах Європи.

Lechma (Ekominek)
Tarnavva (Monolity)
Tarnava
Ekominek

Також ви можете знайти необхідне обладнання для професійного підключення і безпечної роботи. Ми пропонуємо каміни дров'яні тільки тих виробників, які дбають про якість своїх товарів, а не їх кількості.

Чи стане кімната, в якій камін для опалення всього будинку, котельнею?

Якщо камін дійсно призначений для опалення, то в ньому є зовнішня подача повітря, відповідно, відбувається контрольований процес згоряння. Таким чином одного завантаження дров вистачить на 6-12 годин роботи, це набагато рідше порівняно з декоративним каміном на дрова.Отсюда можна зробити висновок, з яким каміном вітальня дійсно може перетворитися в котельню ...

Чи можна топити в каміні вугіллям або тільки дровами?

Кожен виробник вказує в інструкції обслуговування, яке паливо можна застосовувати в каміні. Якщо виробником не рекомендується топити вугіллям, то недотримання правил експлуатації призведе до втрати гарантії. Оскільки вугілля дає високу температуру горіння, тому не кожен матеріал може її витримати. Якщо це деревне вугілля, то його можна підмішувати до дров.

З практичної точки зору, вугілля не зручно завантажувати в камін, до того ж він створює неприємний запах в будинку.