камін для дому

Як правильно підібрати підставку під камінну топку?

Фахівці рекомендують, вибираючи камінну топку для свого дому, відразу ж підбирати під неї і відповідну підставку. Такий аксесуар ніяк не вплине на роботу і безпеку пристрою, але дасть вам ряд вагомих переваг.

Як правильно підібрати підставку під камінну топку?

камін для дому
Фахівці рекомендують, вибираючи камін для дому, відразу ж підбирати під неї і відповідну підставку. Такий аксесуар ніяк не вплине на роботу і безпеку пристрою, але дасть вам ряд вагомих переваг.

Навіщо потрібна підставка під камінну топку?

Фахівці рекомендують, вибираючи камін для дому, відразу ж підбирати для нього і відповідну підставку. Такий аксесуар ніяк не порушить правильність роботи пристрою і не вплине на його безпеку, але дасть вам ряд вагомих переваг.

На яку висоту варто встановлювати камін для дому?

Тепло, яке виробляється в результаті горіння дров, за фізичними законами піднімається вгору. Тому фахівці рекомендують монтувати топку не вище 30-40 см над підлогою. 

Які різновиди підставок для камінних топок бувають?

Камінна топка може бути вже з ніжками, які є частиною корпусу камінної топки. Переваги заводських ніжок очевидні: нічого не треба підлаштовувати. Ви можете самостійно відрегулювати рівень каміна і виставити його рівно навіть на криву підлогу з мінімальними трудовитратами. Недолік у такої підставки тільки один – дорожча конструкція.

Металева підставка під камін

Тут може бути два варіанти: купити вже готову підставку або виготовити самостійно. Багато виробників камінних топок пропонують спеціальні підставки під ту чи іншу модель. Підставка полегшує встановлення камінної топки та постачання зовнішнього повітря.

Можна й самостійно виготовити металеву підставку. Для цього ідеально підійде металевий кутник. Тут дуже важливо правильно розрахувати вагу камінної топки. Додатково можна зробити регульовані ніжки і встановити підставку відповідно до рівня підлоги. Такий варіант буде досить трудомістким, проте трішки дешевшим від заводського.
Вона має встановлюватися тільки на рівній негорючій поверхні. Розмір помосту і висоту ви визначаєте самостійно, оскільки це залежить від параметрів топки. Цегла між собою з’єднується вогнетривкою сумішшю або розчином. Обов’язково необхідно міцно з’єднати задню стінку з бічними.
Після закінчення робіт не треба відразу ж встановлювати камінну топку – дайте помосту досить часу, щоб розчин добре висох. Така конструкція буде масивною, тому трудовитрати на її створення знадобляться не малі, але кінцева вартість буде набагато меншою в порівнянні з іншими варіантами. Недолік такого варіанту- труднощі у здійсненні постачання зовнішнього повітря до топки.
Виникли запитання?

Залиште свій № тел. і ми дамо відповіді на всі Ваші запитання

Підписуйтеся на нашу сторінку
Share on facebook
Facebook

Якщо у Вас виникли запитання

Напишіть його нам та залиште свої контакти

і Ви гарантовано отримаєте вичерпну відповідь.