Зволожувач повітря для повітряної системи опалення від каміна. Цей пристрій зволожує повітря, яке нагрівається в каміні та подається у кімнати. Використання зволожувача робить систему повітряного обігріву більш комфортною.

Зазвичай такий зволожувач встановлюється у примусовій системі опалення (з’єднується з магістральним повітропроводом). Якщо ви бажаєте зволожити повітря в гравітаційній системі, вам необхідно буде встановити на кожен канал окремий зволожувач.

Зволожувач повітря NWK

В комплект входить контейнер для води. В контейнері вода нагрівається від пропливаючого гарячого повітря і внаслідок цього випаровується.

Монтаж зволожувача повітря:

Зволожувач для повітряної системи опалення кріпиться до труби, яка виходить з дистриб’ютора. З іншої сторони до нього кріпиться повітропровід, який прямує до камінного вентилятора. Через цей повітропровід вивільнена пара разом з нагрітим від каміна повітрям потрапляє до вентилятора і розводиться по всьому будинку.

Для безперешкодного наповнення пристрою водою, контейнер рекомендовано монтувати на стіні корпусу каміна в легкодоступному місці.
Виготовлений зволожувач повітря з нержавіючої сталі.

Де можна купити продукцію фірми Darco

Камінний зволожувач Ви зможете купити на нашому сайті через кошик або замовивши зворотній дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв’язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Вага 0.0000 kg
Бренд

Матеріал

Назва товару

Гарантія

Діаметр

150мм

Відгуки

Ще немає відгуків

Будьте першим “Зволожувач повітря NWK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Наші контакти у Львові:

79019 м. Львів,
пр. В. Чорновола, 16 Б
(ЖК "Авалон")

Наші контакти у Києві:

02121 м. Київ,
вул. Вірменська, 29
(Харківське шосе)
Не можете знайти
потрібний товар?
Напишіть, що шукаєте і ми вам допоможемо