Камины воздушного отопления

Фильтр товаров:
Мощность, кВт:
Производитель:

Воздушное отопление дома: эффективность, экономия, долговечность!

«Камин в доме» — это словосочетание всегда ассоциируется с уютом и теплом. Сейчас очень важно, чтобы домашний обогреватель был не только оригинальным и стильным, но и продуктивным. Для того, чтобы ваш дом стал действительно теплым, мы предлагаем воздушное отопление дома сделать от камина. Основным преимуществом такого камина является способность качественно обогревать помещение.

Системы воздушного отопления дома — особенности и положительные стороны

Камин с воздушным отоплением — это система, основной составной частью которой является каминная топка из стали и чугуна, а теплоносителем — воздух. Сама технология работы камина уже не новая, но с каждым годом она все больше совершенствуется, повышается эффективность и производительность.

Суть системы заключается в том, что камин может обогревать не только одну комнату, как было раньше, но и весь дом. Для этого вам следует приобрести специальную каминную топку с высоким уровнем использования тепловой энергии и подключить ее к системе разведения горячего воздуха (системе РГВ).

Каминная топка — «сердце камина», в ней непосредственно происходит процесс сгорания дров. От качества ее конструкции, мощности и других характеристик изделия зависит, насколько эффективным источником получения тепла она будет.
Все камины, представленные на нашем сайте, отличаются долговечностью и высоким уровнем прочности. Они выдерживают даже максимальный и постоянный нагрев, это подтверждается гарантией до 10 лет.

Каминные топки для отопления воздухом представлены широким ассортиментом с обширным диапазоном тепловой мощности от 8 до 21 кВт. Такой диапазон тепловой мощности дает возможность отапливать помещения с большой площадью.
Наши менеджеры всегда помогут с выбором оборудования под размеры помещения, а также профессиональные мастера предоставят услуги монтажа.

Як функціонує система повітряного опалення від каміна:

Система повітряного опалення від каміна дозволяє отримувати тепло не лише в одній кімнаті, а і розподілити його по всьому будинку. Існують дві системи розведення теплого повітря: гравітаційна і примусова.

Щоб камін з повітряним опаленням працював правильно і ефективно, треба забезпечити можливість безперешкодної циркуляції повітря.

Усе повітря, яке задіюється в роботі каміна, поділяється на два кола:

  1. Повітря для горіння (зовнішнє) — воно поступає всередину топки, забезпечує процес горіння дров і у вигляді продуктів згорання виводиться назовні через димохідну трубу.
  2. Повітря для нагрівання (кімнатне) — воно нагрівається, проходячи в проміжках між гарячим корпусом топки і зовнішніми елементами облицювання, далі акумулюється в ізольованій повітряній камері над топкою, а звідти розподіляється по будинку повітропроводами.

Тому повітря з первинного кола циркуляції не зможе змішатися з вторинним. Тобто дим не має ніякої можливості потрапити до кімнати (за умови, що вибрана якісна топка).

Витрачаєте багато коштів за використаний газ для обігріву будинку?

Заощадити допоможуть каміни для опалення!
Повітряне опалення від якісного каміна працює дуже ефективно. Вигоду ви зможете відчути як в період міжсезоння, так і в опалювальний сезон.
Восени камін служитиме основним джерелом тепла. Тоді вам навіть не доведеться використовувати газовий котел. А в холодний період камін може додатково опалювати будинок, щоб не платити за «наднормовий» газ.

Повірте, якісний камін здатний обігріти ваш будинок навіть як єдине джерело отримання тепла. Систему опалення повітрям від каміна можна облаштувати в приватному будинку, котеджі, на дачі, в квартирі багатоповерхового будинку, розташованій на верхньому поверсі, готелі і ресторані.

Порівнюючи ціни на каміни із стабільно зростаючою вартістю газового опалення, можна стверджувати, що використання камінних топок для обігріву є досить економним, високоефективним і незалежним способом отримання тепла.

Яку топку вибрати для каміна з повітряним опаленням?

У каміни для опалення повітрям можуть встановлюватися як чавунні, так і шамотно- сталеві камінні топки. Але ефективніше повітряний обігрів від каміна працюватиме на основі чавунної топки з монолітним корпусом, завдяки її високій продуктивності, міцності і довговічності.

У нашому асортименті представлені чавунні топки Tarnava і шамотно-сталеві камінні топки Lechma і Hajduk у багатьох варіантах виконання.

Чавунні каміни
Чавунні камінні топки Сталеві камінні топки

Усі вони характеризуються високим ступенем безпеки і відмінною якістю. Якщо ви бажаєте встановити камін з повітряним опаленням, наші фахівці вас проконсультують, допоможуть зробити правильний вибір, виходячи з індивідуальних конструктивних переваг, особливостей розміщення, параметрів будинку і ціни каміна.

Чому істотно відрізняються ціни на каміни:

Ціна каміна визначається багатьма чинниками. І, звичайно, лукавлять ті продавці, які говорять, що дешева топка нічим не поступається дорогій. А різниця між ними є. І вона полягає в деталях, непомітних з першого погляду.

Якісні каміни для повітряного опалення будинку (камінні топки) обов’язково повинні бути:

  • виготовлені з товстого масивного матеріалу високої якості (чавун або сталь з шамотом);
  • герметичними (як відомо, дешеві низькосортні камінні топки часто бувають не герметичними або розгерметизація відбувається в процесі роботи. Внаслідок цього чадні гази можуть змішатися з кімнатним повітрям, а це призвести до небажаних наслідків);
  • мати подачу зовнішнього повітря для згорання.

Чи може будь-яка камінна топка обігріти будинок?

Звичайно, не кожен камін може опалити будинок. Адже, камінні топки бувають різного призначення: одні — тільки декоративного, інші — функціонального.
Декоративні топки через низьку якість і невелику товщину металу не можуть горіти тривалий час, і тим паче безперервно. Після 2-3 годинної роботи вони повинні вистигнути. Отже, низькосортні каміни за найнижчою ціною опалювальним пристроєм бути не можуть.
Система повітряного опалення на базі каміна працюватиме ефективно, якщо в ній передбачена камінна топка для безперервного горіння. Таке устаткування може функціонувати увесь опалювальний сезон. Очевидно, що ціна на камін тривалого горіння вища.
Вибір камінної топки для повітряного опалення — дуже відповідальний момент, під час якого мають враховуватися усі важливі для вас чинники: матеріал, якість виконання, ККД, дизайн, величина і кількість скла, механізм відкриття дверцят і ціна каміна.
Купити камін для повітряного опалення Ви можете в наших салонах у Львові і Києві. Ви можете замовити камін у будь-який інший населений пункт — ми відправимо вам товар кур’єрською службою, і вже через 1-2 дні Ви зможете отримати замовлення.

Ми здійснюємо безкоштовну доставку камінних топок по Львову. Також топку можна придбати в нашому інтернет- магазині, навіть не виходячи з будинку. Вам досить просто оформити замовлення на сайті і наші менеджери зв’яжуться з вами.
Енергозберігаючі системи — найбільший інтернет-магазин, що спеціалізується на камінному опаленні, відповідно продаж і монтаж здійснюються на усій території України. Завжди в наявності і на замовлення є камінні топки і додаткове обладнання від провідних виробників європейського ринку. У нас ви можете купити камін в Києві і з будь-якого місця в Україні. Завжди доступні ціни і незмінно висока якість. Безкоштовна доставка по усій Україні!
Для отримання детальнішої інформації телефонуйте: 097 329 58 86, 099 191 11 47. Замовляйте просто зараз!
Монтаж каміна з повітряним опаленням може бути виконаний самостійно при суворому дотриманні рекомендацій виробника або спеціально навченою бригадою професіоналів.

Відвідавши наш салон або зв’язавшись по телефону з нашим фахівцем, Ви отримаєте необхідну консультацію з питань, що стосуються встановлення каміна. Ми безкоштовно складемо кошторис додаткового обладнання для усієї повітряної системи опалення.
Більше інформації про встановлення камінної топки можна прочитати в статті.

Оставьте свои контакты и мы Вам перезвоним