Замовити дзвінок

Каміни для повітряного опалення


895.00€
Камінна топка Tarnava Comfort Universal, 12 кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  50-80
930.00€
Камінна топка Tarnava Image Professional Max, 12кВт
(4)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  60-120
930.00€
Камінна топка Tarnava Respekt Professional Max, 12кВт
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  60-120
930.00€
Камінна топка Tarnava Trendi Professional Max, 12кВт
(2)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  60-120
930.00€
Чавунна топка-касета Tarnavva Flat, 12 кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  50-80
994.00€
Чавунна Каммін топка Tarnavva Unica, 12 кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  50-80
1 020.00€
Камінна топка Tarnava Retro Universal, 14 кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  60-120
1 026.00€
Чавунна топка-касета Tarnavva Flat, 14 кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  80-120
1 058.00€
Чавунна топка-касета Tarnavva Primero, 14 кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  60-120
1 089.00€
Чавунна топка-касета Tarnavva Primero corner, 14кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  60-120
1 135.00€
Камінна топка Tarnava Nova Lux Professional Max, 12кВт
(1)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  60-120
1 165.00€
Камінна топка Tarnava Respekt Professional Max, 15кВт
(3)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  80-150
1 165.00€
Камінна топка Tarnava Trendi Professional Max, 15кВт
(1)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  80-150
1 165.00€
1 184.00€
1 212.00€
Камінна топка Tarnavva Flat, 16кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90-160
1 256.00€
Камінна топка Tarnavva Primero, 16кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90-160
1 275.00€
Tarnava Retro Classic 16кВт камін чавунний монолітний
(1)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90-160
1 275.00€
Камінна вставка Tarnava Verto Classic, 16кВт
(1)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90-160
1 275.00€
Камінна топка Tarnava Porta Classic, 16кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90-160
1 285.00€
Камінна топка Tarnavva Unica, 16кВт
(2)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90-160
1 295.00€
Камінна топка Tarnava Premium Classic, 16кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90-160
1 300.00€
Камінна топка Tarnava Retro II Classic, 16кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90-160
1 315.00€
1 355.00€
Камінна топка Tarnava Ego Professional Max, 15кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  80-150
1 355.00€
Камінна топка Tarnava Elegance Professional Max, 15кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  80-150

Повітряне опалення будинку: ефективність, економія, довговічність!

«Камін в будинку» - це словосполучення завжди асоціюється із затишком і теплом. Зараз дуже важливо, щоб домашній обігрівач був не тільки оригінальним і стильним, але і продуктивним. Для того, щоб ваш будинок став дійсно теплим, ми пропонуємо повітряне опалення будинку зробити від каміна. Основною перевагою такого каміна є здатність якісно обігрівати приміщення.

Системи повітряного опалення будинку - особливості і позитивні сторони

Камін з повітряним опаленням - це система, основною складовою частиною якої є камінна топка зі сталі і чавуну, а теплоносієм - повітря. Сама технологія роботи каміна вже не нова, але з кожним роком вона все більше вдосконалюється, підвищується ефективність і проізводітельность.Воздушное опалення полягає в тому, що камін може обігрівати не тільки одну кімнату, як було раніше, а й весь будинок. Для цього вам слід придбати спеціальну камінну топку з високим рівнем використання теплової енергії і підключити її до системи розведення гарячого повітря (системі РГВ) .Камінная топка - "серце каміна", в ній безпосередньо відбувається процес згоряння дров. Від якості її конструкції, потужності та інших характеристик виробу залежить, наскільки ефективним джерелом отримання тепла вона будет.Все каміни, представлені на нашому сайті, відрізняються довговічністю і високим рівнем міцності. Вони витримують навіть максимальний і постійний нагрів, це підтверджується гарантією до 10 лет.Камінние топки для опалення повітрям представлені широким асортиментом з великим діапазоном теплової потужності від 8 до 21 кВт. Такий діапазон теплової потужності дає можливість опалювати приміщення з великою площею. Наші менеджери завжди допоможуть з вибором обладнання під розміри приміщення, а також професійні майстри нададуть послуги монтажу.

Як функціонує система повітряного опалення від каміна:

Система повітряного опалення від каміна дозволяє отримувати тепло не тільки в одній кімнаті, а й розподілити його по всьому будинку. Існують два варіанти розподілу теплого повітря: гравітаційний і прінудітельний.Чтоби камін з повітряним опаленням працював правильно і ефективно, потрібно забезпечити можливість безперешкодного циркуляції повітря. Все повітря, який задіюється в роботі каміна, розділяється на два кола: Повітря для горіння (зовнішній) - він надходить всередину топки, забезпечує процес горіння дров і у вигляді продуктів згоряння виводиться назовні через димохідну трубу.Воздух для нагрівання (кімнатний) - він нагрівається , проходячи в проміжках між гарячим корпусом топки і зовнішніми елементами облицювання; далі він акумулюється в ізольованій повітряній камері над топкою, а звідти розподіляється по дому воздухопроводамі.Ісходя з цього, повітря з первинного кола циркуляції не зможе змішатися з вторинним. Тобто дим не має ніякої можливості потрапити в кімнату (за умови, що обрана якісна топка). Ви витрачаєте дуже багато грошей за використання газ для обігріву будинку? Заощадити вам допоможуть каміни для опалення! Повітряне опалення від якісного каміна працює дуже ефективно. Вигоду ви будете мати як в період міжсезоння, так і в опалювальний сезон. Восени камін буде служити основним джерелом тепла. Тоді вам навіть не доведеться використовувати газовий котел. А в холодний період камін може додатково опалювати будинок, щоб не платити за «понаднормовий» газ.Качественний камін здатний обігріти ваш будинок навіть як єдине джерело отримання тепла. Систему опалення повітрям від каміна можна облаштувати в приватному будинку, котеджі, на дачі, квартирі багатоповерхового будинку, розташованій на верхньому поверсі, готелі і ресторане.Сравнівая ціни на каміни зі стабільно зростаючою вартістю газового опалення, можна стверджувати, що використання камінних топок для обігріву є досить економним, високоефективним і незалежним способом отримання тепла.

Яку топку вибрати для каміна з повітряним опаленням?

У каміни для опалення повітрям можуть встановлюватися як чавунні, так і шамотно- сталеві камінні топки. Але ефективніше буде повітряний обігрів від каміна на основі чавунної топки з монолітним корпусом, завдяки її високій продуктивності, міцності і довговічності. У нашому асортименті представлені чавунні топки Tarnava і шамотно-сталеві камінні топки Lechma і Hajduk в багатьох варіантах виконання. Всі вони характеризуються високою мірою безпеки і відмінним качеством.Еслі ви бажаєте встановити камін з повітряним опаленням, наші фахівці вас проконсультують, допоможуть зробити правильний вибір, виходячи з індивідуальних конструктивних переваг, особливостей розміщення, параметрів будинку і ціни каміна.

Чому істотно відрізняються ціни на каміни:

Ціна каміна визначається багатьма факторами. І, звичайно, лукавлять ті продавці, які говорять, що дешева топка нічим не поступається дорогою. А різниця між ними є. І вона полягає в деталях, непомітних з першого взгляда.Качественние каміни для повітряного опалення будинку (камінні топки) обов'язково повинні бути:- герметичні. Як відомо, дешеві камінні топки часто бувають не герметичні, або розгерметизація відбувається в процесі роботи. Внаслідок цього чадні гази можуть змішатися з кімнатним повітрям, а це привести до небажаних последствіям.- мати подачу зовнішнього повітря для згоряння.

Чи може будь-яка камінна топка обігріти будинок?

На що, крім ціни каміна, варто звернути вніманіе.Конечно, не кожен камін може опалити будинок. Адже, камінні топки бувають різного призначення: одні - тільки декоративного, інші - функціонального.Декоратівние топки через низьку якість і невеликої товщини металу не можуть горіти тривалий час, а тим більше безперервно. Після 2-3 годинної роботи вони повинні охолонути. Отже, низькосортні каміни за найнижчою ціною опалювальним пристроєм бути не могут.Сістема повітряного опалення на базі каміна буде працювати ефективно, якщо в ній передбачена камінна топка для безперервного горіння. Таке обладнання може функціонувати весь опалювальний сезон, без охлажденія.Вибор камінної топки для повітряного опалення - дуже відповідальний момент, тому треба враховувати всі важливі для вас фактори: матеріал, якість виконання, ККД, дизайн, величину і кількість стекол, механізм відкриття дверцят і ціну каміна.

Де купити якісний камін для опалення будинку?

Обзавестися каміном можна і в звичайному магазині, але швидше за все ви там знайдете декоративні каміни. Якщо ж ви хочете заощадити на обігріві вашого будинку і придбати опалювальний камін, - зверніться до професійного інтернет-магазину «Енергозберігаючі системи». Ми надамо вам кращий сервіс, демократичну ціну на оригінальні товари світових виробників. Вибравши каміни для повітряного опалення в нашому магазині, ви залишитеся задоволені, а виріб буде служити вам ще багато годи.Купіть камін для повітряного опалення Ви можете в наших салонах в Києві і Львові. Ви можете замовити камін в будь-який інший населений пункт - ми відправимо вам товар кур'єрською службою і вже через 1-2 дні ви зможете отримати ваш заказ.Ми здійснюємо безкоштовну доставку камінних топок по Україні. Також топку можна придбати в нашому інтернет-магазині, навіть не виходячи з дому. Вам достатньо просто оформити замовлення на сайті і наші менеджери зв'яжуться з вами. "Енергозберігаючі системи" - найбільший інтернет-магазин, що спеціалізується на камінній опаленні, відповідно продаж і монтаж здійснюються на всій території України. Завжди в наявності і на замовлення камінні топки і додаткове обладнання від провідних виробників європейського ринку. У нас ви можете купити камін в Києві і в будь-який інший місцевості України. Завжди доступні ціни і незмінно високу якість. Безкоштовна доставка по всій Україні! Для отримання більш детальної інформації телефонуйте 097 329 58 86, 099 191 11 47. Замовляйте прямо зараз! Монтаж каміна і повітряне опалення можна зробити самостійно при строгому дотриманні рекомендацій виробника або спеціально навченої бригадою профессіоналов.Посетів наш салон або зв'язавшись по телефону з нашим фахівцем , Ви отримаєте необхідну консультацію з питань, що стосуються установки каміна. Ми безкоштовно складемо кошторис додаткового обладнання для всієї повітряної системи опалення.