Замовити дзвінок

Аксесуари для камінів Darco (Польща)


Анемостат квадратний ASK125-ML (білий)
16.00€
Показано з 1 по 28 із 273 (всього 10 сторінок)

Вентиляційні решітки Darco – функціональні пристрої передового польського виробника, що мають відмінні зовнішні характеристики. Їм удалося позитивно зарекомендувати себе на світовому ринку. Аксесуари бренду є в різних виконаннях, тому підібрати потрібну модель під будь-які інтер'єрні рішення зможе кожен.

Для чого застосовуються решітки вентиляції в облаштуванні каміна

Камінна решітка Darco - це метод налагодження природного конвекційного нагріву, віддачі тепла в камінний зал або інші приміщення. Вироби є інструментом для нормальної циркуляції гарячого та холодного повітря. Якщо ігнорувати їхню установку, то камін може опинитися в небезпеці під впливом надлишку гарячого повітря.

Вироби від польської торгової марки використовуть для циркуляції повітря у приміщенні, тобто делікатно виводити гаряче повітря, а потім втягувати холодне для подальшого прогріву. Метал підвищеної міцності має відмінні експлуатаційні характеристики та оригінальний зовнішній вигляд. При цьому витримують максимальні температури, які сягають 180°C.

Переваги виробів від компанії Darco

Решітки відрізняються легкістю монтажу та простотою догляду. Вони легко знімаються завдяки спеціальним пружним фіксаторам і чистяться без застосування спеціальних засобів. Вони виготовлені з високоміцної сталі, що гарантує тривалий термін використання, навіть при активній експлуатації каміна. 

Стійке покриття металу добре переносить теплові навантаження та представлене у різних колірних рішеннях.

Фірма Darco виготовляє решітки, відповідно до європейських стандартів якості. Про що свідчать сертифікати міжнародного зразка.

Декоративно-функціональні елементи для облаштування каміна мають візуально приємний вигляд. Вони успішно вписуються в інтер'єр і ідеально справляються зі своїми прямими обов’язками.

Фірма виготовляє не лише камінні решітки, а й всі елементи для створення системи повітряного опалення від каміна. Такі як:

  • Вентилятори для примусової циркуляції
  • Гнучкі та жорсткі повітропроводи, які можуть бути як круглі так і прямокутні
  • Різного роду коліна, трійники, редукції та з’єднувачі для повітропроводів
  • Дросельні заслонки для керування подачею холодного повітря в камін
  • Зовнішні елементи забору повітря з вулиці