0Корзина

Полиці для каміна


Камінні полиці - це невід'ємний елемент камінного порталу в стилі кантрі і прованс. Зазвичай такі полки виконують не тільки естетичну, але й практичну функцію. Наприклад, на Новий рік на полиці знаходяться святкові атрибути. Також на ній стоять фоторамки або сувеніри.

Що таке "Камінні полиці"?

Це свого роду балка для каміна, яка виготовлена ?? з дерева або мармуру. Такі балки доповнюють камін. Тому виготовлені вони в одному стилі з камінним порталом і дизайном інтер'єру в цілому. Розглянемо докладніше з чого виготовляють балки для каміна.

Камінні балки з мармуру

Мармуровий полку для камінного порталу Компанія "Браво" виробляє камінні балки з такого ж мармуру як і самі портали. Вони можуть бути двоколірні і однотонні. Можуть бути такого ж кольору як і сам камінний портал, або бути як контрастний елемент каміна.

Полиці для каміна з дерева

бплка камінна Дерев'яні балки для каміна виготовляють з твердих порід деревини, наприклад дуба. Недоліком дерев'яних балок є те, що вони висихають і утворюються тріщини. Відповідно втрачається естетичний вигляд. Тому більш економний і зручний варіант виготовлення балки з клеєного дерев'яного бруса. Дизайнери компанії "Браво" розробили моделі камінних порталів з кам'яними полками. Дерев'яні балки використовуються в основному в кам'яних порталах французького типу.