Замовити дзвінок

Прайси на камінні топки та додаткове обладнання

Ще на так давно дров’яний камін вважався прерогативою тільки дорого облаштованих будинків. Але завдяки нашому інтернет-магазину тепер кожен може дозволити собі насолоджуватися красою «живого» полум’я. Невисокі ціни на каміни перетворили їх з предмета розкоші в стандартний елемент системи опалення, здатний впоратися з нагріванням практично будь-якої площі. Завдяки простоті установки і невисокою на камін ціною, дане обладнання сьогодні можна побачити навіть на дачах або в квартирах.

Прайс-листи

Ціни в прайс-листі вказані окремо ціни на каміни та окремо на додаткове обладнання. Щоб зорієнтуватися по загальній вартості всіх матеріалів для встановлення каміна, ви можете звернутися до нас і ми складемо повний кошторис всіх матеріалів. Наші контакти тут . Для більш точного прорахунку остаточної ціни матеріалів, нам потрібен поповерховий план Вашого будинку.

Від чого залежать ціни на каміни та печі?

Звернувшись в наш інтернет-магазин, ви зможете завжди купити камін за цінами, які влаштують абсолютно будь-якого замовника. При цьому у нас ви не знайдете товар низької якості. В асортименті представлені тільки сучасні технологічні моделі від провідних європейських виробників Tarnava, Lechma (Ekominek), Hajduk, Tarnavva Monolity і ін. Це на 100% безпечні, герметичні, енергоефективні дров’яні каміни, які дозволять по-новому поглянути на твердопаливні опалювальні системи і отримувати задоволення від виду відкритого вогню. Наші ціни на печі і каміни не пов’язані з низькою якістю товару – в каталозі ви знайдете тільки оригінальну, нову продукцію. Доступна ціна камінів обгрунтована виключно великим досвідом в організації закупівлі і доставки продукції, а також багаторічними налагоджені зв’язки з виробником. Ми напряму співпрацюємо з брендами, що позитивно позначається як на ціні камінних топок, так і на асортименті, який надається клієнтам.

5 факторів, які впливають на формування ціни на каміни

Якщо ви хочете купити камін дров’яний, який буде радувати своїм функціоналом і якістю довгі роки і не дуже обтяжить бюджет, звертайте увагу на кожну деталь. Ціна каміна залежить від наступних параметрів:

  1. Виробник. Вартість продукції провідних брендів завжди вища. Але натомість ви гарантовано отримаєте якісні та надійні матеріали, розширені комплектації, передові технології згоряння палива і пожежозахисту.
  2. Тип камінної топки. Самі бюджетні – це односторонні каміни з закритою топкою. Вони також досить потужні для нагріву, але виглядають не так стильно й естетично. Якщо ви готові виділити більший бюджет, то зможете купити камін з півкруглим склом, двох або трьохсторонню панорамну модель, яка подарує відмінний огляд полум’я з будь-якого ракурсу приміщення.
  3. Конструкція і монтаж. Вартість робіт по монтажу є суттєвою частиною всіх витрат і безпосередньо залежить від типу обраного каміна, від системи опалення, яка планується, від типу оздоблення.
  4. Вартість обробки. Не всі моделі продаються в готовому для монтажу і експлуатації вигляді. Наприклад, при встановленні окремостоячої печі не потрібно високої кваліфікації, її достатньо підключити в димохід. Але не можна забувати, що така піч буде обігрівати тільки одне приміщення. З камінами ситуація вже трохи складніша, бо встановлення каміна, монтаж системи опалення від нього та оздоблення вже вимагають певних навиків та досвіду. Обов’язково враховуйте цей нюанс при плануванні покупки.
  5. Комплектація. Саму камінну топку ми продаємо в повній комплектації. Досить часто зустічається аналогічний товар, але суттєво дешевший ніж у нас. І тільки при здійсненні покупки каміна клієнту повідомляють, що такі елементи як подача повітря чи дифлектор доокомплектовуються за окему плату. Що стосується додаткового обладнання для встановлення, то у нас можна купити камін та всі комплектуючі. Тому ми можемо здійснити доставку всього обладнання. В асортименті представлений широкий вибір комплектуючих для всіх камінів в нашій пропозиції. Вигідніше буде купити повністю весь комплект, оскільки в нас діє акція “Комплектом дешевше” і Ви зможете отримати знижку на комплектуючі 20% (для повітряних камінів).

Ми прагнемо надати одні з кращих цін на каміни в Україні, в чому ви можете особисто переконатися при огляді інтернет-каталогу або відвідуванні виставкових магазинів. Звертайтеся до наших консультантів, щоб отримати більше інформації про базові функції вподобаного каміна і підібрати оптимальну модель на виділений бюджет.