Замовити дзвінок

Сталеві печі конвекційні


250.00€
300.00€
300.00€
335.00€
550.00€
600.00€
800.00€
1 150.00€

Сталеві печі конвекційні для повітряного обігріву

Печі конвекційні для повітряного обігріву - це повноцінний автономний обігрівач, який також зможе служити в якості доповнення до центрального опалення. Деякі їх моделі навіть призначені для приготування їжі. Піч-камін - це давній винахід, її використовують уже протягом багатьох століть, але сьогодні дане опалювальне обладнання набуло нового дизайн і технічні характеристики. Переваги цієї печі полягають в тому, що вона служить в якості каміна - вогнища, біля якого може зібратися вся родина, а також одночасно є хорошим джерелом альтернативного опалення в будинку.

Чому варто купити конвекційні печі в нашому інтернет-магазині?

Для своїх клієнтів ми намагаємося підбирати опалювальне обладнання від надійних виробників. Обираючи продукцію для нашого інтернет-магазину, враховуємо наступні критерії:

  1. Висока ефективність використання горючих матеріалів.
  2. Екологічність (наявність системи очищення продуктів горіння).
  3. Високий рівень безпеки використання.
  4. Естетична привабливість і сучасний дизайн.
На сторінках нашого каталогу ви знайдете печі-каміни в різних стилістичних рішеннях. Також ви зможете ознайомитися з технічними характеристиками обладнання, дізнатися у консультантів ресурсу особливості його використання і установки. Камінні печі в побуті прийнято називати "" буржуйками "". Вони використовуються як для періодичного обігріву приміщення, так і для постійного опалення. Простота використання і обслуговування, якісне виконання конструкції і застосовуваних матеріалів - гарантія довготривалості та безпеки.

Печі конвекційні з повітряним принципом опалення

Така піч працює за принципом конвекції, за рахунок наявності двоканальної системи згоряння. Такі печі дуже економно використовують дрова - однієї закладки дров вистачає на 5-8 годин. Для обігріву всіх приміщень будинку необхідно встановити спеціальний теплоприймача. За рахунок нього створюється теплова камера, з якої повітря подається в інші кімнати по воздуховодам.

Комплектація конвекційної печі для повітряного обігріву

При виборі якісної чавунної або сталевої печі слід звернути увагу на наявність колосникових грат і розсікача вогню, виготовлених з чавуну або шамотної цегли. Також слід перевірити щільність прилягання вогнетривкої дверцята до корпусу печі. Важливо, щоб сама конструкція печі мала правильну геометричну форму, будь-які нерівності і викривлення неприпустимі.

Де можна купити конвекційну піч

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати піч з доставкою по Україні на протязі 2 - 3 днів. Для цього можна звернутися до менеджерів нашого сайту, які з радістю допоможуть вам. Або залишити онлайн-заявку на придбання продукції.