Замовити дзвінок

Обладнання для повітряного опалення


1.00€
1.00€
1.00€
4.40€
5.10€
5.90€
Наша компанія пропонує додаткове обладнання для повітряного опалення, необхідні для монтажу недорогих і високоефективних систем розводки гарячого повітря від каміна.

Основні компоненти повітряного системи обігріву:

У найбільш універсальних і ефективних камінних установках для обігріву будинку зазвичай використовуються дві незалежні повітряні системи:
  • Система подачі повітря з навколишнього середовища за межами будинку, для забезпечення процесу горіння.
  • Система розводки підігрітого повітря по кімнатах.

Навіщо потрібна система підкачки повітря з вулиці в камінну топку?

Для забезпечення нормального процесу згорання твердого палива, каміна потрібна величезна кількість кисню. У світлі останньої тенденції по максимальному поліпшенню ізоляції будівель, доступ свіжого повітря зовні до топки може бути дуже утруднений. Тут вам на допомогу і прийде подібна система. Відмова від її установки може бути чреватий багатьма небезпечними ситуаціями. Так, камін може «добирати» необхідний повітря зі стандартних вентиляційних отворів (наприклад, через ґрати у ванній), перешкоджаючи таким чином зовнішньої вентиляції. Або навіть гірше. Без належної системи подачі повітря, камін може втягувати необхідний кисень через систему викиду продуктів згоряння і створювати зворотну тягу, яка чревата великою небезпекою для мешканців будинку. Також ця комплекс подачі повітря допоможе вам уникнути надмірної сухості в кімнаті, в якій розташований камін. У нас можна купити обладнання для повітряного опалення від фірми Darco.

Навіщо потрібна система розводки нагрітого каміном повітря?

Цей комплекс труб і сполучних компонентів призначений для розведення підігрітого повітря по віддаленим від каміна кімнатах. Він може працювати, як природним чином (гравітаційна варіація), так і примусово (використовуючи вбудований вентилятор).