Замовити дзвінок

Гарантія на каміни

На товари в нашому магазині надається гарантія на каміни, терміном від 5 до 10 років. Вона підтверджує відсутність заводських дефектів. Термін гарантії на каміни залежить від сервісної політики виробника, він вказаний в описі кожного товару на нашому сайті.

Як отримати офіційну гарантію?

Офіційну гарантію від виробника можна отримати виключно в офіційного дистриб’ютора.

Підтвердженням гарантійних зобов’язань служить гарантійний талон виробника.

Разом із замовленням ви отримаєте комплект документів, що підтверджують покупку: видаткову накладну, рахунок- фактуру, інструкцію по експлуатації з гарантійним талоном.

Важливо:

При отриманні товару обов'язково перевірте комплектацію і відсутність дефектів у присутності нашого представника чи транспортної служби.

Як можна повернути або обміняти товар?

Згідно “Закону про захист прав споживача” ви можете обміняти або повернути товар впродовж 14 днів після купівлі. Щоб використати цю можливість, будь ласка переконаєтеся що:

  • товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки
  • збережені усі ярлики і заводське маркування

Якщо товар працює неправильно, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності заключення сервісного центру, авторизованого виробником.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного виду купленого устаткування, упаковки і наявності документів, що підтверджують факт купівлі.

Зверніть увагу!!!

Компанія “Енергозберігаючі системи” є ексклюзивним представником в Україні торгових марок Ekominek (Lechma), Tarnava Monolity, Darco, Tatarek

Гарантія надається за умови:

  1. Якщо покупка здійснена через офіційного представника в Україні або партнерів у вашому регіоні (обов’язково наявність паспорта або інструкції експлуатації з печаткою);
  2. Якщо підключення виконано відповідно до інструкції по монтажу;
  3. Якщо дотримано правил експлуатації.

Якщо ви представите паспорт чи інструкцію польською мовою, гарантія виробника на території України не поширюється!

Увага! Шахраї! Ми попереджаємо, що на території України діють шахраї, які представляються офіційним представником в Україні і беруть аванс в розмірі 100%.

Захистіть себе від підробок і недобросовісних продавців, які не нестимуть ніякої відповідальності.

Якщо у вас виникли додаткові питання, що стосуються гарантії товару, зв'яжіться з менеджером: