Замовити дзвінок

Кухонні печі на дровах


280.00€
350.00€
480.00€
700.00€
800.00€
830.00€
1 000.00€
1 200.00€
1 750.00€
Печі на дровах з духовкою, завдяки яким ви зможете приготувати будь-яку страву. Щоб у Вашому домі завжди було затишно і смачно пахло, інтернет-магазин "Енергозберігаючі системи" пропонує продукцію від якої Ви не зможете відмовитися. З вручений піччю на дровах ви зможете приготувати будь-яку страву. Ми запевняємо вас в тому, що їжа, приготована на дровах, набагато смачніше, ніж на газі.

Як виглядають варильні печі з духовкою

Варильні печі з духовкою польської фірми MBS і російської фірми Теплодар здатні не тільки зігріти ваш будинок, але і приготувати смачні страви, тобто вони виконують як опалювальну функцію, так і функцію вручений печі. Страви, приготовані в кухонних печах на дровах, будуть по-справжньому смачними. Крім того, значно зменшуються витрати на приготування їжі, оскільки ви не використовуєте ні газ ні електроенергію.

Чи мають варочні печі на дровах естетичний вигляд?

Модельний ряд виручених печей камінів на дровах настільки великий, що ви зможете вибрати для себе той варіант, який найбільше вам підходить і за стилем і за функціональністю. Є печі каміни з варильною поверхнею працюють на дровах, в досить сучасному стилі, їх можна вбудувати в кухонний інтер'єр. Для дачі або невеликої кухні можна підібрати піч невеликого розміру. А якщо ви ще й любите випікати - пропонуємо печі на дрова з духовкою.

За якими критеріями вибирати піч-камін з варильною поверхнею?

Вона повинна бути :
  • виготовлена з вогнетривких матеріалів;
  • з швидко нагрівається корпусом, який здатний тривалий час тримати тепло в приміщенні;
  • з високою тепловіддачею;
  • з економною витратою палива (одного завантаження повинно вистачати на 4-6 годину);
  • з можливістю управління температурою в приміщенні, завдяки кільком режимам горіння;
  • безпечна при експлуатації (захист від диму, вогню та розпеченого вугілля);
  • з вогнетривкого скла, яке не заважатиме спостерігати за процесом горіння.

Де можна купити печі на дровах з духовкою?

Ви можете вибрати модель грубки на нашому сайті в категорії Варильні печі "і замовити її доставку до вашого міста. Купити піч на дровах можна у Львові та Києві за адресами: м. Львів, вул. Замарстинівська, 45/1, тел. +38 ( 067) 60-98-574 м. Київ, вул. Вірменська, 29, тел. +38 (099) 19-111-47