Замовити дзвінок

Аксесуари для камінів


17.50€
19.50€
85.00€
100.00€
3.97€
151.00€
210.00€
213.00€
41.27€
41.27€

Аксесуари для камінів - це не просто покупка. Це обладнання, яке істотно облегчяет обслуговування каміна і заощадить Ваш час!

Якими бувають аксесуари для камінів

До камінним аксесуарів можна віднести як камінні набори так і кошти для обслуговування каміна. Якщо говорити про камінних наборах, то на ринку в основному вироби китайського виробництва. Відповідно і ціна китайського вироби досить низька. Ми працюємо виключно з українськими виробниками камінних наборів для обслуговування каміна. Вони виробляють якісні ковані вироби за досить привабливою ціною! Ціна набору залежить від складності кування, товщини квадрата і наповнення самого набору.

В асортименті камінних аксесуарів ми пропонуємо:

  • камінні набори
  • підставки для дров
  • розпалювач з деревної вовни
  • пилосос для чищення каміна
  • засіб для чищення скла в каміні

  Підставки для дров є різні за розміром, тому ви зможете вибрати для себе як дуже дорогу компактну так і більш масивну підставку для дров. За стилем це може бути як в класичному стилі так і в стилі LOFT. Розпалювачі з деревної вовни - це найнеобхідніше, що може бути при експлуатації каміна. Один кубик розпалювача + 2шт дрібних дров та за 10-15хв дрова в каміні вже горять. І що найважливіше, розпалювання каміна виходить з першого разу! Варто тільки 1 раз спробувати розпалити дрова в каміні таким кубиком і ви більше не захочете спалювати тонни паперу і витрачати багато часу на розпалювання дров.