Замовити дзвінок

Про нас

Ми раді вітати вас на нашому сайті та пропонуємо ознайомитись з інформацією про варіанти альтернативного опалення будинку чи квартири. Не будемо багатослівними, спробуємо розповісти небагато, але правду!

Чим ми займаємось?

Назва нашої компанії "Енергозберігаючі системи" говорить сама за себе. Ми допоможемо вам обігріти будинок без газу та електрики або заощадити на традиційному опаленні.

Як можна обігріти будинок без газу?

У кожному випадку можна підібрати свій варіант альтернативного опалення. В основному ми пропонуємо каміни, якими можна обігріти ВЕСЬ будинок:

  • каміни на дровах з водяним контуром;
  • каміни на дровах для системи повітряного опалення;
  • печі-каміни для обігріву однієї кімнати або невеликого дачного будиночка.

Серед широкого асортименту товарів, що пропонуються нами, а це більше 1000 позицій, ви оберете для себе найоптимальніший варіант, а ми допоможемо вам у цьому!

Наша компанія в цифрах, адже цифри скажуть точніше, ніж слова:

2007 рік

початок нашої діяльності

20-річний

досвід наших партнерів у виробництві камінів

Більше 3000

камінів для обігріву всього будинку реалізовано нами

27 спеціалізованих

виставок з опалення та 7 з енергозбереження

Виробники камінів, з якими ми співпрацюємо:

Пропонуємо Вам ознайомитись зі зразками встановлених камінів

Це фото камінів, які вже кілька сезонів опалюють будинки наших клієнтів.


клієнти компанії
задоволені клієнти компанії
камін обігріває будинок

Надсилайте ваші фото з камінами, які куплені у нас, та отримайте подарунок! З нетерпінням чекаємо на info@energy-safe.com.ua

Чому клієнти обирають нас?

Перед тим, як пропонувати будь-яке обладнання, ми пройшли навчання у західних колег – виробників.

Основна наша мета - не продавати великими партіями (хоча кількість продажів - це теж важливо), а зробити так, щоб клієнт залишився задоволеним співробітництвом з нами!

Фактом залишається те, що наші клієнти приводять до нас своїх родичів, друзів, сусідів. Це говорить багато про що! Чи не так?!


Дозвольте навести кілька прикладів того, яку користь отримали клієнти від нашої співпраці:

Приклад 1. Звернувся клієнт, який має будинок з каміном площею 200 м². За обігрів будинку газом потрібно було сплатити близько 2500 грн. за місяць (історія 2015 року), а дров'яний камін викидав тепло у трубу. Внаслідок чого камін частково демонтували та встановили камінну топку з водяним контуром. Запитаєте, що отримали? Відповідаємо: економія газу (рахунок за газ за найнижчими тарифами), камін, який створює і тепло і затишок одночасно. Витрати на дрова на весь опалювальний сезон (7 місяців) сягнули орієнтовно 5000 грн., газ при цьому практично не використовувався.

Приклад 2. Треба було обігріти дачний будинок 80 м². Газ до дачної ділянки підвести нереально та дуже дорого. Робити водяну систему не було потреби. Тому встановили чавунну камінну топку та зробили повітряну систему опалення.Це лише 2 приклади, а за 14 років роботи можна нарахувати понад 3000 клієнтів. Деякі з них залишили свої відгуки щодо співпраці з нами Читати Відгуки >>>

Принципи, яких ми намагаємося дотримуватись


Для нас принципово дотримуватися професійного креда - не просто "сказати та зробити", а "сказати і зробити на совість". Тому керуємося наступним:

  • приймаємо всі побажання клієнта, висловлюємо свою думку, але не нав'язуємо її;
  • не існує у нашій практиці такого будинку, у якому не можна було б встановити альтернативне джерело опалення;
  • не відкладаємо на завтра те, що можна зробити сьогодні;
  • намагаємося знайти індивідуальний підхід та приділити максимально часу та уваги кожному;
  • не обманюємо та не приховуємо важливу інформацію.

Запрошуємо до співпраці

Запрошуємо до співпраці дилерів, торгові та будівельні організації, архітекторів та дизайнерів, приватних підприємців та просто активних людей у всій Україні.

Як ми починали...

У 2007 році ми вибрали практично незайману та маловідому нішу – альтернативне опалення. Через ціни на традиційні енергоносії досить нелегко було переконати споживачів у перевагах альтернативних джерел енергії. Сьогодні основний наш напрямок - це каміни-топки, які можуть обігріти ВЕСЬ будинок.

Ми перейняли багаторічний досвід наших західних колег і це допомогло нам уникнути багатьох помилок. Технології постійно удосконалюються, тому ми не можемо зупинятися на досягнутому.

Неодноразово ми брали участь у спеціалізованих виставках:


виставка камінів
клієнти купують камін
компанія energy-safe

Чому каміни для опалення – наш основний профіль?


Ми зрозуміли одну просту істину: "Краще вміти робити щось одне і добре, ніж усе, але погано!". Каміни давно популярні в нашій країні, але чомусь мало хто замислювався над тим, що тепло вилітає в трубу. Сотні наших клієнтів переконалися, що каміни для опалення мають значні переваги перед декоративними камінами.

І останнє, про що б хотілося сказати

У нас, як і у всіх смертних, є свій маленький недолік: ми намагаємось догодити кожному нашому клієнту. Часом це працює нам на шкоду, але ми отримуємо великий бонус – задоволеного клієнта!

Для нас кожен клієнт – це Перемога! Задоволений клієнт – це Нагорода! Клієнт за рекомендацією клієнта – це Скарб! Клієнт, який став Другом, – це Мета!

Не гайте часу - телефонуйте нам: +38(067) 60 98 574, +38(099) 19 111 47 або пишіть info@energy-safe.com.ua

Будемо раді бачити Вас у нашому салоні!

Знаходиться він за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 16Б.

Також для зручності клієнтів у 2011 році ми відкрили виставковий салон у м. Києві, вул. Вірменська, 29.

В інші міста України доставку камінів ми здійснюємо транспортним перевізником БЕЗКОШТОВНО просто до Ваших дверей.