Замовити дзвінок

Фото встановлених камінів

Система опалення приватного будинкуВстановлення каміна для опалення у приватному будинку асоціюється із затишною і теплою атмосферою. Для того, щоб життя у Вашій оселі було комфортним, необхідно потурбуватися про надійне і безперебійне функціонування усіх його систем. Однією з важливих складових будь-якого будинку, котеджу або дачі є система опалення. У наш час, коли газ та інші джерела енергії дорожчають, стає складно і дорого обігріти будинок у холодну пору року. Тому багато власників приватних будинків знаходяться в пошуку альтернативних традиційним системам опалення.Не любите читати?

Тоді дивіться фото встановлених камінів для опалення:

Чому обирають нас?

Системи опалення приватного будинку бувають різними за принципом своєї дії та використанням видів палива. Зважаючи на потреби клієнтів, компанія “Енергозберігаючі системи” пропонує сучасне і надійне опалювальне обладнання. Ми займаємося продажем і встановленням камінів і печей повітряного і водяного обігріву.

10 років на ринку

У 2007 році ми були першопрохідцями у галузі встановлення камінів для опалення. Тому почали з того, що пройшли навчання у наших західних колег і отримали великий досвід.

Увесь комплекс робiт

У нас Ви можете замовити встановлення та підключення каміна до системи опалення. Ви можете бути впевнені у всьому, що ми для Вас робимо!

Ціни нижчі ринкових на 10-20%

Наші ціни значно нижчі ринкових, тому що у нас постійна монтажна бригада, складська база і централізована система закупівлі!

Тільки у нас Ви отримаєте офіційну гарантію від виробника від 5 до 10 років!

6 кроків до встановлення каміна для опалення:Ви нам телефонуєте


Залишаєте заявку або ж приходите в офіс. Ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо декілька варіантів вирішення даного нам завдання. До речі, робота з нестандартними проектами - це для нас звична справа.


Безкоштовний підрахунок


Наш фахівець виїзджає на об’єкт для замірів або ж Ви висилаєте поверховий план приміщень і ми по телефону погоджуємо всі нюанси та складаємо кошторис.


Ви приймаєте рішення


і ми погоджуємо терміни встановлення каміна та наявність всього необхідного. Ціни на все необхідне обладнання для підключення будуть вказані в комерційній пропозиції.


Наші майстри їдуть до вас


Після погодження всіх питань приступаємо до роботи. Виконавши роботу, прибираємо сміття, упаковки, залишки запчастин і т.д. Роботи можуть тривати від 2 до 5днів (залежить від складності).


Розрахунок по факту


Розраховуєтесь тільки після того, як зроблять перший запуск каміна і ви переконаєтесь у якості виконаних робіт. Ви отримаєте повну консультацію щодо експлуатації камінної топки.


Ви отримаєте


Функціональний камін на дровах, який обігріє весь будинок! При виникненні будь-яких запитань під час експлуатації ви можете розраховувати на нашу підтримку! Ми намагаємося забезпечити якісний сервіс!

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ