Замовити дзвінок

Послуги по опаленню будинку за допомогою каміна


Система опалення – один з головних елементів життєзабезпечення будь-якого будинку. Тому ми надаємо послуги по опаленню будинку з допомогою каміна. Він створює тепло у приміщенні і допомагає пережити суворі зими. Ми подбаємо про надійність та ефективну роботу системи опалення вашого будинку. Адже все залежить як від якості обладнання, так і від якості монтажу.

Неправильне встановлення може призвести до серйозних проблем: починаючи від дискомфорту через низьку температуру в приміщенні та закінчуючи виходом обладнання з ладу.

Тому дуже важливо довірити встановлення системи опалення будинкупрофесіоналам з багаторічним досвідом роботи і знанням усіх нюансів у цій справі.

У нас Ви можете отримати такі послуги по опаленню:Консультацію фахівця


Перед встановленням каміна (а, можливо, ще на етапі проектування) потрібно отримати повну консультацію, щоб не упустити важливих деталей. Наші фахівці допоможуть вибрати місце під камін та нададуть послуги по опаленню, підібравши обладнання.

Виїзд на замір


У разі потреби досвідчені інженери виїдуть на об'єкт і зроблять усі необхідні монтажні заміри. Виїзд фахівця в межах міста Львова або його передмістя буде для Вас безкоштовним. Якщо ж Ви мешкаєте в іншому населеному пункті, то попередньо погоджуємо суму транспортних витрат, які в майбутньому відмінусуються від суми загального кошторису.

Розрахунок системи опалення будинку


Кошторис складається після остаточного встановлення, коли система повністю готова до експлуатації. Також клієнт отримає офіційну гарантію на камін.

Монтаж опалення будинку


Фахівці компанії "Енергозберігаючі системи" допоможуть у найстисліші терміни максимально надійно встановити камін та та підключити його до системи опалення будинку.

Перший запуск


Готовність системи опалення до експлуатації і перший розпал каміна відбуватиметься у Вашій присутності. А також Ви отримаєте детальну інструкцію для простої і зручної експлуатації каміна.

Офіційну гарантію


Обов'язково зверніть увагу на гарантійні зобов'язання, які Ви отримаєте від нашої компанії "Енергозберігаючі системи". Оскільки ми є офіційним представником в Україні вище вказаних торгових марок, то у нас ви можете придбати камін з офіційною гарантією від виробника.

Чому ми?Ми врахуємо усі побажання замовника і технологічні особливості приміщення для оптимальної схеми розміщення опалювальної системи.

Ми, як компанія "Енергозберігаючі системи", займаємося камінами для опалення з 2007року. Це вузькоспеціалізований напрямок, який ми вивчили по максимуму і здобули величезний досвід. Наші фахівці по встановленню знають свою роботу, тому нададуть вам якісіні послуги опалення приватного будинку.

Ми забезпечуємо повний супровід клієнта на всіх етапах: опалення монтаж послуги. Навіть під час виникнення запитань при експлуатації ми готові надати будь-яку інформацію та допомогти вирішити певну проблему.

У багатьох наших клієнтів виникає запитання чи ми надаємо послуги опалення приватного будинку, чи і квартири


Якщо у вас в квартирі є власний димохідний канал, то є можливість зробити індивідуальне опалення від каміна, як від повітряного так і від водяного. Водяний камін можна встановити при умові, що у квартирі є індивідуальне опалення. Досить часто використовують канал, який залишився від старої печі.