Замовити дзвінок

Чавунні печі


670.00€
710.00€
800.00€
1 000.00€
1 200.00€
1 270.00€
672.01€
2 127.35€
З давніх-давен чавун використовували для опалювального обладнання, адже саме він є хорошим акумулятором тепла. Для приготування їжі використовували чавунну плиту, яка довго тримала тепло. Уже пізніше з чавуну почали виготовляти радіатори для системи опалення. Чавунні радіатори актуальні і сьогодні. Особливо, якщо використовується твердопаливний котел або камін. В даний час виготовляють чавунні печі, які досить популярні. Однак, по дизайну вони абсолютно несхожі на своїх попередників. Сучасне опалювальне обладнання на дровах більш ефективне і привабливе. У нашому інтернет-магазині energy-safe.com.ua ви може купити чавунну піч або камін від провідних європейських виробників, таких як: MBS (Сербія), Invicta (Франція), Tarnava (Польща), Romotop (Чехія).

Основні переваги чавунної печі

Вони за своєю ефективністю значно випереджають сталеві печі. Якщо такий прилад виготовлений з відповідного чавуну, то основні його переваги такі:
  1. Чавун стійкий до перепадів температур.
  2. Швидко нагрівається.
  3. Довго обігріває приміщення після того, як вогонь згас.
  4. Чи не деформуються.
  5. Для її встановлення не потрібно спеціальної підготовки або техніки. Досить підключити до димоходу, встановити її на негорючую поверхню (це може бути керамічна плитка, металевий лист або спеціальне скло) і ізолювати стіни.
  6. Економічність. Чавунні печі на твердому паливі дрова або брикети. Вони не споживають багато дров, а коефіцієнт корисної дії може досягати 85%.
  7. Великий вибір за розміром і дизайном дає вам можливість вибрати піч згідно стилю вашого приміщення і потреб. Це може бути піч як виключно конвекційного типу, так і з можливістю готувати їжу.
При виборі такого пристрою, ми рекомендуємо орієнтуватися на технічні характеристики. Всім відомо, що чим якісніше річ, тим складніше технологія її виготовлення, відповідно і вище ціна. Така піч може прослужити до 60-70 років (вашим дітям і онукам), тому за цей період вона не один раз окупиться.

Види чавунних печей-камінів

При виборі такого обладнання слід врахувати, яке повинно бути його основне призначення:
  1. Воно може виконувати декоративну і опалювальну функцію;
  2. Повинно бути розраховане на безперервний режим роботи і мати високий ККД, тольо тоді його можна використовувати для обігріву приміщення;
  3. Печі з варильною поверхнею досить компактні і вони можуть одночасно виконувати 2 функції: опалювальну і для приготування їжі. Опалювальні прилади для приготування їжі можуть мати одну або дві комфорки, деякі моделі мають духовку.