Замовити дзвінок

Електрокаміни Dimplex


Електрокамін Dimplex Cassette Engine 400
1 093.49€
Електрокамін Dimplex Cassette Engine 600
1 292.31€
Електрокамін Dimplex Ignite XLF 100
1 988.17€
Електрокамін Dimplex Juneau
1 404.14€
Електрокамін Dimplex Opti-myst Cassette 500-3D
2 112.43€
Електрокамін Dimplex Opti-Myst Moorefield, 3D
1 408.28€
Електрокамін Dimplex Revillusion RLG25
410.06€
Електрокамін Dimplex SYMPHONY 28
410.06€
Електрокамін Dimplex Symphony XHD 26
381.07€
Електрокамін Dimplex Tahoe
1 250.89€
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Поняття домашнього вогнища передбачає використання вогню. Сучасні квартири без власного димаря не пристосовані для обладнання з живим полум'ям, тому встановлення справжнього каміна у такому разі під сумнівом.

Електрокамін Dimplex дозволяє швидко та безпечно вирішити цю проблему. Різноманітність моделей підходить для задоволення потреб широкого кола покупців.

Види електрокамінів Dimplex

Імітація живого вогню – головна перевага камінів від Dimplex. Конструктори компанії постійно удосконалюють технології, щоб зробити полум'я максимально реалістичним. 

Окрім виду вогню, бренд пропонує широкий вибір моделей, призначений для встановлення в портали, ніші, використання окремо.

Каміни Дімплекс створюються з використанням різних технологій ефекту живого полум'я:

  • Dimplex Optiflame – лінійка із використанням підсвічування для імітації горіння. Світло створює візуальний ефект полум'я безпосередньо у вогнищі. Інтенсивність “горіння” можна регулювати, використовуючи пульт дистанційного керування. Світіння на стінках змінює світло, створюючи ефект відблисків полум'я. Деякі обладнані тепловентилятором для обігріву. Такий варіант каміна розрахований для використання як у комерційних приміщеннях так і компактні для невеличких житлових приміщень;
  • Opti-Myst – ефект живого вогню досягається за допомогою 3D технології. Близько, далеко, не важливо, де стоїть людина, який кут зору – вогонь виглядає справжнім. Моделі різного розміру можна використовувати з порталом або окремо. Популярністю користуються настінні каміни, що не потребують навіть підставки. Додаткові функції: зволоження повітря, додатковий обігрів приміщення;
  • Dimplex Opti V – технологія останнього покоління. Камін повністю імітує полум'я, гріє, спеціальні вбудовані динаміки видають звук потріскування вогню. Моделі бездоганні для великих комерційних приміщень: ресторани, холи готелів, кімнати відпочинку великих компаній. Популярні у заміських будинках та котеджах.
  • Камінокомплекти Dimplex – складаються з вогнища та порталу. Підібрати комплектуючі можна у будь-якому стилі.

Всі моделі вогнищ вбудовуються в портали різних матеріалів: пластик, дерево, метал, камінь. Системи абсолютно безпечні для використання у житлових приміщеннях, особливо де є діти чи тварини.

Різноманітність моделей не єдина перевага камінів Dimplex. Прилади зарекомендували себе як безпечні, екологічні, практичні відносно недорогі замінники справжніх вогнищ.

Переваги електрокамінів Дімплекс

Головний плюс електричного вогнища - він не потребує горіння. Немає необхідності складувати, зберігати, приносити, підкидати дрова, вчитися розпалювати камін та підтримувати горіння. Можна не чистити регулярно труби та шахту, тому що їх немає, не боятися копті, іскор.

Додатковими перевагами користувачі вважають:

  • просте встановлення;
  • регуляцію пультом дистанційного керування;
  • економічність.

Електрокамін Dimplex – безпечне вогнище у сучасному житлі. Його використання безпечне, практичне. Підходить сім'ям з дітьми та свійськими тваринами.