Замовити дзвінок

Обладнання для камінів


Термоізоляційні матеріали для камінів

Термоізоляційні матеріали для камінів

Автоматика Tatarek

Автоматика Tatarek

Димоходи

Димоходи

Для каміна з водяним контуром

Для каміна з водяним контуром

Камінні решітки

Камінні решітки

Обладнання для обслуговування каміна

Обладнання для обслуговування каміна

Обладнання для повітряного опалення

Обладнання для повітряного опалення

1.00€
1.00€
1.00€
4.40€
5.10€
Для того щоб система опалення функціонувала ефективно і справно, необхідно не тільки якісне та надійне обладнання для каміна, але також слід приділити особливу увагу правильному її монтажу.

Проектування і установка систем опалення

Звернувшись в компанію Енергозберігаючі системи, ви зможете не тільки підібрати якісне опалювальне обладнання та аксесуари для каміна, але і замовити ряд супутніх послуг:
  • Проектування і монтаж опалювальних систем на базі камінів з водяним і повітряним контуром;
  • Установку камінних топок;
  • Доставку опалювального обладнання в усі міста України.
Монтаж системи опалення - відповідальне завдання, яка повинна виконуватися кваліфікованими майстрами, адже від якості виконаних робіт залежить не тільки ефективність роботи системи, але і безпеку використання. Команда досвідчених фахівців компанії займається монтажем систем опалення в приватних будинках, заміських котеджах і дачних будиночках. Великий досвід роботи і наявність необхідного обладнання для каміна дає можливість виконувати поставлені завдання якісно і точно в строк.

Комплекс послуги камін «під ключ» від компанії Енергозберігаючі системи складається з:

  • Підбору опалювального обладнання необхідної потужності і дизайну з урахуванням параметрів опалювальних приміщень і побажань клієнта.
  • Доставки обладнання кур'єрськими службами в усі міста України.
  • Монтажу та введення в експлуатацію системи опалення на базі камінних топок.
  • Надання гарантії на обладнання.

Як підібрати аксесуари для каміна?

Звичайно, підбираючи аксесуари для каміна, перш за все врахуйте власні уподобання, проте не забувайте і про якість. У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете надійну продукцію від європейських виробників, яка прослужить вам довгі роки. Серед великого різноманіття дрібничок для каміна не важко розгубитися, консультанти сайту Енергозберігаючі системи завжди готові допомогти вам з вибором та запропонувати аксесуари,згідно з вашими потребами та фінансовими можливостями.

Ви можете замовити обладнання для камінів на нашому сайті, звернувшись он-лайн або за номерами телефонів. Усі замовлення ми відправляємо кур’єрськими службами у всі міста України.