Замовити дзвінок

Камінні печі Invicta


Камінна піч Invicta MESNIL
672.01€
Піч-буржуйка INVICTA SAMARA
710.00€
Піч-камін INVICTA KAZAN
1 270.00€
Піч-камін Invicta Symphonia
2 127.35€
Чавунна піч Invicta Chatel
670.00€
Чавунна піч INVICTA REMILLY, антрацит
530.00€
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Останнім часом актуальність альтернативних способів обігріву приміщення змушує покупців частіше звертати увагу на печі. Кілька років тому наявність каміна показувала багатство будинку, добробут господарів, смак та аристократичність. 

Сьогодні каміни із Франції можна побачити у багатьох будинках. Вони доступні, функціональні та служать окрасою житла. Особливо популярні печі компанії Invicta. Виробництво відкрилося майже 100 років тому, весь час воно тримає свою марку, випускає продукцію з високим функціоналом, впізнаваним дизайном.

Традиції, конструкція печей

У Франції Інвікта - найстаріше підприємство, що виготовляє печі та каміни. Історія компанії розпочалася у невеликому містечку у 1924 році. Рік від року компанія модернізувала виробничі потужності, розширювала модельний ряд, виходила на нові ринки. Сьогодні штат складається з 300 осіб, щороку виробляється 170 000 агрегатів для опалення. Каміни Інвікта впевнено конкурують із гігантами галузі.

Конструкції печей продумані, позбавлені зайвих деталей, завдяки чому досягається компактність, ефективність. Комплектація кожної моделі обов'язково складається з таких частин:

  • Корпус з ребрами виготовлений із чавуну за власною технологією;
  • Листи чавуну доповнюють топку, збільшуючи її експлуатаційний термін;
  • Система збільшення терміну горіння;
  • Скло з обдуванням, здатне витримати температуру до 750 °C;
  • Ущільнювач із силікону щільніше притискає дверцята до корпусу;

Кожен виріб відрізняється високою якістю конструкції, що гарантує його повну герметичність. Дизайн, колірні рішення легко впізнаються всіма шанувальниками компанії. Камінні печі Invicta розраховані на широке використання у будь-яких інтер'єрних стилях та напрямках.

Переваги купівлі камінних печей Інвікта

Досвід, прагнення вдосконалити продукцію, постійна робота над новими технологіями дали можливість компанії підняти коефіцієнт корисної дії всіх моделей понад 70%. А вміст вуглекислого газу у димі зменшити до 0,3%. Для опалювального обладнання на натуральному паливі – це чудові показники.

Екологічність камінних печей Invicta відзначена сертифікатом Flamme Verte, що говорить про повну відповідність вимогам NF.

Інші переваги камінів Інвікта:

  • Корпус складається з двох шарів та повітряної камери між ними, що дозволяє встановлювати камін впритул до стін та інших поверхонь;
  • Цикл горіння рівномірний, характеризується гарною тривалістю;
  • Комфортне, безпечне регулювання;
  • Виробник дає 5 років гарантії на свої вироби

Французькі камінні печі здобули популярність завдяки простоті використання, продуманості конструкції. Виробник намагався кожен вузол зробити багатофункціональним, що дозволило забезпечити компактність та недорогу вартість виробів.

Купити піч Invicta можна за лояльною ціною якісного обігрівача. Це тепло в будинку, стиль, особливість інтер'єру і ні з чим незрівнянний комфорт.