Замовити дзвінок

Вентиляційні решітки Ventlab


Вентиляційна решітка V-OPEN, 900х70мм, біла
40.00€
Вентиляційна решітка Ventlab 95х220, біла
18.00€
Вентиляційна решітка Ventlab 95х220, чорна
18.00€
Показано з 1 по 28 із 112 (всього 4 сторінок)

В асортименті компанії Ventlab сотні позицій, серед них решітки з адаптерами, тунельні решітки та решітки у стилі лофт.

Вентлаб – це новий бренд фірми Darco, яка є європейським лідером з виробництва додаткового обладнання до камінів. Особливе місце в асортиментному ряді займають решітки Ventlab.

При встановленні камінів або печей більшість клієнтів хочуть укомплектувати ними своє вогнище, надаючи йому сучасність та функціональність.

Проводячи наукові дослідження, розробки у конструкторському бюро з урахуванням виробничих потужностей, компанія Darco постійно розширює модельний ряд, удосконалюючи кожне нове покоління.

Переваги решіток Ventlab

Створюючи решітки для камінів, німецький виробник дбає про функціональність і естетичність своєї продукції. 

Компанія змогла досягти високої універсальності, що дозволяє використати решітку у будь-якому дизайні, використовувати як з класичними камінами так і в стилі хай-тек, де плануються опалювальні системами, які працюють на дровах.

Вироби виготовляють із сталевого оцинкованого листа завтовшки до 1 мм, потім покривають порошковою фарбою способом напилення.

Майстри люблять працювати з додатковим обладнанням від Ventlab, аргументуючи свою перевагу широким списком переваг цих комплектуючих:

  • Великий розмірний модельний ряд;
  • Простота монтажу;
  • Відмінний декоративний ефект;
  • Конструкція дозволяє встановлювати  решітки у готові каміни;
  • Цінова доступність.

За наявності такого набору переваг відпадає потреба шукати аналоги. Навіщо, якщо решітки Ventlab універсальні, красиві, досконалі в технологічному плані. Це унікальна можливість поєднання функціоналу та зовнішнішнього вигляду.